| cameliaTpU a întrebat:

Buna,as dori si eu păreri din perspectiva unui băiat...ce părere aveți despre o fata care va permite sa o atingeți?
Am o relație de 2 luni și jumătate, iar iubitul meu încearcă oarecum să treacă la un nivel ceva mai ridicat ...Si eu simt nevoia de atingeri din partea lui, doar ca îmi este foarte frică sa nu ma perceapă altfel după aceea.
Cred ca tine la mine ...Si eu țin la el si tocmai de aceea simt nevoia sa il am aproape.Am încercat sa ma gândesc în perspectiva la faptul ca a fost în toata perioada asta foarte simțit și astea ...Si ca poate are si el nevoie de asta la fel ca si mine, Dar ma gândesc pe de alta parte și la faptul ca ar putea prinde gustul si sa creadă ca sunt altfel, ajungând doar sa profite dupa...sau nu stiu, am nevoie de un sfat.
Funda

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Dacă va crede altceva decât trebuie despre tine și va lăsa să se vadă asta, e cel mai mare (scrie tu ce vrei aici) și nu te merită. Îl „exmatriculezi" lejer, și cauți să nu pui la suflet. Oricum, el nu pe tine te dorea ci doar o mică parte din tine.
Dar până nu încerci, nu ai de unde să știi ce și cum.
Așadar... what the heck?!? Dați-i drumu'!

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| satanguard a răspuns:

Nu ai cum sa gresesti aici, e normal sa vrea sa te atinga si invers.nu înseamnă nimic iar cum o percepe el depinde ddoar de el însă nu e nimic in neregula stai linistita

| corbulalbrosu a răspuns:

Doar un pampalau imatur nu ar incerca s-a-ti exploreze zonele erogene si/sau intime. De ce crezi ca s-a cu tine, doar ca s-a te admire si perceapa ca pe o sfanta din icoana? Pune-ti mintea la contributie. happy

| neutrino a răspuns:

Deja aveti vechime, de ce s-a mai amanati atingerile?
In perspectiva el va incerca s-a te atinga tot mai mult, pana cand te va atinge ca lumea, fara insa s-a te perceapa altfel, decat asa cum esti.

| RAY a răspuns:

Sincer eu nu as s-a cu una 2 luni si jumatate si apoi aia nici s-a nu ma lase s-a o ating semn ca nici nu exista atractie,iubire fata de el e doar prieten atat, mai bine l-ai lasa in pace, de ce va bagati in relati daca vreti s-a va pastrati virgine? noi barbati stam cu voi pentru sex tu de ce crezi ca stam cu voi? asa din plictiseala, nu avem ce face a? stai singura daca vrei s-a ramai virgina simplu, baiatul vrea sex e la varsta aia, tu vrei nunta, copil? sfatul meu lasa-l si gata

| rxxysh90 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Daca tu esti asa, nu inseamna ca sunt toti la fel.

| rxxysh90 a răspuns:

Ai uitat s-a spui ce varsta ai si daca esti virgina.

| CapraAfganistana a răspuns:

Curvă