| Saulea a întrebat:

Buna as vrea sa stiu si eu cum sa fac sa ma impac cu iubitul meu? Totul sa sfarsit cand a inceput scoala el m-a intrebat daca mai vreau sa fiu cu el. Si i-am zis ca nu stiu. Iar el a inteles ca nu mai vreau sa fiu cu el. L-am intrebat daca mai vrea sa fie cu mine dar a zis ca iubeste alta fata, dar fata asta nul iubeste. Dupa cateva zile am inceput sa vb iar cu el si el a inceput sa vorbeasca foarte frumos cu mine.Si acum se uita la mine ca si cum vrea sa-mi zica ceva nu stiu ce sa fac eu il iubesc foarte mult. Va rog ajutati-ma :*:*

Răspuns Câştigător
| AnGeL a răspuns:

Continua sa vb cu el la fel de frumos... dupa care eu cred ca totul va veni de la sinekiss

9 răspunsuri:
| 0IoAnA0 a răspuns:

Asta a fost greseala ta asa ca tot tu trebuie sa o intrepti asa ca ia-ti inima in dinti si incearca sa vorbesti cu el despre lucrul asta. sper sa mearga...bafta!

| Saulea explică (pentru AnGeL):

Buna uite ce s-a intamplat azi big grin. Am terminat orele si un coleg dea meu i-a zis iubitului meu ca eu inca il iubesc.:X:X.Si el a zis ca si el ma iubeste:X. Dar acum nustiuh ce sa credsadsadcrying? Ajuta-ma te rogbig grin?!

| Saulea explică (pentru AnGeL):

Buna uite ce s-a intamplat si azi.Am terminat orele si un coleg dea meu i-a zis iubitului meu (fostul) ca inca il mai iubesc.Iar el a zis ca si eu ma iubeste? Nustiu ce sa cred? Si ce sa fac in situatia asta?

| junkyx a răspuns:

In primul rand nu poti merge pe mijlog ori la dreapt ori la stanga nu merge cu faze de aste ma mai gandesc nu stiu si chesti de genul asta ori vrei sa mai fi cu el ori nu

| AnGeL a răspuns:

Mersi pentru funda...dar cred ca nu era nevoie

| Saulea explică (pentru AnGeL):

Buna uite ce s-a intamplat :M-am impacat cu iubitul meu.Asta e de luni.Si acum nu prea ne vorbim nu ma baga in seama.Dar eu cred ca el sta cu mine pentru bani! Nu ma ia in brate nu mai este cum era inainte! Se uita la mine mereu dar... daca nu prea vorbim? Ce sa fac? Ajutor?!

| AnGeL a răspuns:

Trateaza-l cu indiferenta
arata-i ca nici tie nu iti pasa de el
atunci sigur se vor rezolva problemele astea
si inca ceva
in cazul in care nu ii pasa de tine nici atunci cand tu nu il vai mai lua in seama e clar ca baiatu nu te merita si oricat de mult l-ai iubi cel mai bine e sa renunti la elkiss

| Saulea explică (pentru AnGeL):

Buna... nu am vrut sa ma despart de iubitul meu asa ca l-am intrebat daca ma iubeste. Acesta mi-a spus ca ma iubeste si ca vrea sa fie cu mine.Dar problema este ca pana acum nu ne-am luat in brate si.nu stiu cum sa fac sa-l iau eu in brate? Ajutati-ma!:*

| AnGeL a răspuns (pentru Saulea):

Pai...daca sunteti iubiti asta ar fi un lucru firesc
si cred ca si tu ai putea sa faci pasul asta
adica sa il iei in brate
asa o sa ii dai de inteles ca si el poate >:d