| anoooonimm77 a întrebat:

Buna aseară am avut un contact sexual nu am fost în perioada fertilă el a spus ca a ejaculat peste pot rămâne dacă zilele astea nu sunt la ovulație

3 răspunsuri:
| nelutu2777 a răspuns:

Peste find unde?

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Te mai lauzi mult ca te-ai asa?
4 Intrebari numai cu isprava ta.

Protejeaza-ti sanatatea folosind prezervativ. Te protejezi de sarcini nedorite si de BTS (Boli cu Transmitere Sexuala).
Fa-ti vaccinul HPV, este gratuit pentru fete şi băieţi (11-19 ani neîmpliniți). La medicul de familie.
https://comenzi.farmaciatei.ro/......dolescenti

| anoooonimm77 explică (pentru LaSteauaCareaRasarit):

De ce te frustrezi așa? de asta se numește TPU să pui câte întrebări vrei nu îmi mai răspunde simplu