| facastapentruel28 a întrebat:

Buna!
azi fostul iubit a venit si a stat o ora cu mine in banca si tot ma tinea de vorba in pauza mi-a dat cu un cordon de la o geaca si se radea ma incuraja ca am luat o nota mai mica si sp șasa andra ca ii bun si asa
de o saptamana e altfel
oare ma mai place ajutati-ma ca sa stiu ce sa fac si imi zambeste dar tot ii da cu pumnii la o colega oare o place pe ea?
fundita:*

9 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna.
Ii e dor de tine si da, inca te mai place.
Cauta sa se apropie de tine. Sa te faca sa te reindragostesti sa-i mai acorzi o sansa.
Da cu pumnii in colega ta sa te faca geloasa. Sa te faca sa-l vrei tu, sa nu o lasi pe ea sa-l castige.

| stark47 a răspuns:

Poate ca incearca sa te trateze ca pe orice alta prietena.si de obicei cand gesturile mascheaza un sentiment, acele gesturi sunt pe alocuri, nepotrivite

| facastapentruel28 explică (pentru NoSmile):

Da si miarcuri avea un fel de umbrelea si putea sa bagea apa in ea si ma udat si eu l-am injurat si el radea...
aa...si inca o faza de azi vine eu staeam in banca si ma radeam cu colega aia are ii da cu pumnii in ea si vine el si imi baga in spate un bulgare vai doamne am fugit dupa el si i-am dat cu bulgaru si dupa aia o mai venit cu unu ca eu i-am bagat unu fix sub bluza si vine el sa imi bage si el, dar atunci cand am vazut ca vine si sta cu mine mam mirat si tot ma ghiontea si imi vorbea nu stiu ce sa cred ca se da cam la multe fete nu cred ca ma mai place azi cand mergeam la scoala era si el in spate si cand am ajuns in clasa s-a asezat pe o banca si cateodata se mai uita la mine
as vrea sa stiu daca ma mai place sau nu:*

| mona a răspuns:

Te place pe tine iar pe colega ta ii place sa o necajeasca

| Seby90 a răspuns:

Tu romana stii? Dialectul tau ma zgarie pe ochi.

| facastapentruel28 explică (pentru mona):

Poisi daca ii place sa o necajeasca inseamna ca o place ca cine se necajeste se iubestecrying

| Smileygirl23 a răspuns:

Cel mai bine este sa il intrebi direct ce se intampla. Mai ales daca ati fost impreuna, nu cred ca e asa de greu sa vorbiti [din nou] despre sentimentele voastre. succes

| mona a răspuns (pentru facastapentruel28):

Nu neaparat trebuie sa o placa, poti necaji pe cineva numai pentru ca te simti bine cand vezi cum se enerveaza

| NoSmile a răspuns (pentru facastapentruel28):

Nu stie ce sa mai faca sa-ti atraga atentia. Faptul ca a cu bulgarii in tine, etc e modul prin care ''iti spune'' nonverbal ''uite-ma! sunt aici. chiar nu ma observi?''
Faptul ca si tu ii raspunzi cu aceeasi moneda, il faci sa creada ca mai are sanse la tine.
Da, te place. Te vrea inapoi!
Succes!