| facastapentruel28 a întrebat:

Buna!
azi in ultima pauza eu si inca 3 colege i-am dat cu palmele unui coleg ca el ne-a dat cu plamala fund
n-ea fugarit pana in baie si am stat toata pauza in baie si la usa baii erau toti baietii din clsa
care printre ei era si fostul iubit
am iesit si i-am sp lui colegul ala sa facem pace el a sp ca bine dar dupa ce am facut un pas am simtit o palma pe picior de aproape mi-a luat respiratia...
dupa colt era fostul iubit se comporta cam ciudat de o saptamana tot imi zapmbeste, in ore se intoarce la banca si se uita la mine si dupa aia imi zambeste cabd rad eu rade si el, si azi cand sa intru in clasa ca fugeam de colegii aia turbatilaughingiar am simtit o palma fix pe fund si cand ma uit cine sa fie fostul iubit pana acu nu mi-a dat cu palama dar nu stiu ce la apucat
oare ma mai place dc se comporta asa de ciudat si ieri mi-a facut cred ca 20 de frecusuri nici un pas nu faceam si iar ma trantea deci oare ma mai place
fundita:*

Răspuns Câştigător
| Peachy a răspuns:

Cred ca inca este interesat de tine insa ii place sa se joace, inca testeaza terenul sa vada cum reactionezi, daca esti ok daca esti disponibila, intra in jocul lui dar ai grija sa nu te raneasca ramai la stadiul de joc, daca el isi va dori mai mult sigur te va aborda insa momentan daca si tu il placi fa-i jocul, poate cine stie chiar are intentii serioase, mult succes:*

5 răspunsuri:
| akadeaa a răspuns:

Nee,isi bate joc de tine doar.

| supradozadenebunie5 a răspuns:

Nu stiu ce sa iti spun dar cred ca cel mai indicat ar fi sa il intrebi de ce se poarta asa si sa iti spuna daca te place sau nu doar de la el poti afla raspunsul

| Azµre a răspuns:

Copilării... nimic mai mult

| facastapentruel28 explică (pentru Peachy):

Adica sa ma abordeze?
si cum as putea sa intru mai tare in jocul lui ca is intrata deja dar nstiudc fac asta poate mai simt cv pentru el
dar vreau sa faca el primul pas:*

| Peachy a răspuns (pentru facastapentruel28):

Atunci ai putintica rabdare, da-i de inteles ca il placi ca sa capete siguranta asteapta sa ramaneti singuri sa discutati, daca el nu vrea ceva serios nu are rost sa te agiti next, are balta peste! Daca in schimb vrea ceva serios, nu mai asteptati dati frau liber sentimentelor!