| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Am o intrebare mai penibila pentru baieti. Ce parere aveti daca la primul date fata v-ar face oral?))

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Vara ar fi ok.
Dar nu în Cișmigiu în București.
Că sunt mulți câini vagabonzi care ar putea interpreta greșit că sunt invitați la masă.

33 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns (pentru denidenisa2139):

Doamne ferește!

| Emma30555 a răspuns (pentru wildthing):

Adică ție îți place să oferi sex oral dar nu iti place sa primesti? Ce ciudat... Eu credeam ca tuturor le place, si in principiu dacă ești împotriva ori esti împotriva oricărui gen care face sex oral ori esti deschis la minte si nu esti împotriva. Dar e in regula, o fata cred ca prefera mai degraba sa primească decât să ofere, doar ca nu inteleg de ce

| arcasultudor a răspuns:

Mad respect