| Intrebare2134 a întrebat:

Buna
Cand fac dragoste cu iubitul meu si stau in pozitia capra cand scoate penisul simt vaginul ciudat ( doar in aceasta pozitie) de ce?
Simt ca si cum ar iesi aer din vagin si se aude foarte nasol

Răspuns Câştigător
| dragodana a răspuns:

Salut!
Pentru ca asa este.In timpul pomparilor scoate prea mult penisul si intra aer.Cand il scoate, iese aerul si se aude ca si cum te-ai...basi.
E o chestie naturala.

4 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

E întrebarea lunii.

Hai "specialiștii" - săriți cu explicații.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Pt ca te calareste ca la monta. Aia nu e dragoste.
Spune-i lui, nu noua.

| Miruna333 a răspuns:

Este perfect normal, asa se intampla in timpul sexului. Nu ai de ce sa te rusinezi sau sa crezi ca este nasol.
Este aer
https://www.libertatea.ro/......lui-528199

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da care e pozitia "corecta" ca sunt curios