| Dany2712 a întrebat:

Ce ma fac? Cum aflu ca un baiat ma aflu.Nu imi pot da seama daca el ma place sau nu...

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

De obicei, atunci cand pui o astfel de intrebare si pe aceasta sectiune, trebuie sa specifici si ce varsta ai, pentru a evita unele raspunsuri nepotrivite varstei tale. Atunci cand un baiat te place si stie ceea ce vrea, incearca sa-ti faca curte. Daca este inca un copil, atunci se va invarti in jurul tau, ca si un catel aflat in calduri.

| Dany2712 explică (pentru neutrino):

Am 16 el 17...