| saresipiper a întrebat:

Buna, ce parere aveti de baietii care se spala o data la cateva zile si vor sex oral?rolling on the floor
Care nu vor sa se schimbe, desi stiu ca put

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Daca vor sex oral, eu ii sfatuiesc sa se spele zilnic ca sa nu fie respinsi de iubite.

11 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Putem noi avea o parere despre niste oameni pe care nu-i cunoastem?

| Sofer a răspuns:

Sa se spele mai des.

| LoveSleep a răspuns:

Mama ce ratați LOL rolling on the floor)))))))))))))
O parere proasta bos
Sa trăiești fratele meu
Haha
rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abator

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai ei vor dar... sa nu se mire ca nu primesc.

Nu am nicio parere, treaba lor ce fac, dar tinand de igiena, in primul rand, ar trebui sa se spele si sa isi ingrijeasca zona respectiva. Ca ei nu constientizeaza asta... asta este, poate invata, intr-o buna zi.

| troleibuz a răspuns:

Parca spuneai ca ai standarde.

| danaieladaniela a răspuns:

Mi se pre nasol, igiena ii cea mai iportanta

| Ofiintă a răspuns:

Din partea mea, să-și doreasca. Este exact problema persoanei care le satisface dorința.

| saresipiper explică (pentru Ofiintă):

Daca erai tu aia?

| Ofiintă a răspuns (pentru saresipiper):

Eu nu eram, nu sunt și nici nu voi fi.
Nu mă limitez la un asemenea nimeni în drum. Adica, dacă nici macar atat nu ar face pentru el, să isi respecte igiena. În c*r se șterge sau asteapta să il stearga iubita?

| saresipiper explică (pentru Ofiintă):

Nu stii ce planuri are viata cu fiecare. Nu uita ca tipul are o imagine impecabila in fata tuturor, faptul ca eu stiu niste detalii cancan e o exceptie...
Si da, exista care așteaptă sa fie stersi de iubită la cwr, cu limba chiar!rolling on the floor