| Alexandra0077 a întrebat:

credeti ca e ok daca m-am indragostit de un tip de pe chatroulette? adica el e din Germania si ne dam web timp de o luna. din fericire stim amadoi bine engleza si ne intelegem asa bine:X mi-a spus aproape totul despre el si eu la fel lui. L-am prezantat si parintilor la web, l-au vazut el i-a vazut si e totul ok. e doar cu un an mai mare. imi zice mereu ca sunt frumoasa si ca ma iubeste si il cred pentru ca i eu il iubesc si e mega frumos (are si muschi:X) oricum eu acum strang bani ca la vara sa il vizitez

Răspuns Câştigător
| Xtadelo a răspuns:

Parintii tai l'au cunoscut la web? laughing Pana strangi tu banii, o sa faceti nunta in fata pc-ului.

31 răspunsuri:
| beniamin1994 a răspuns:

Iubire la prima vedere! nu esti singura stai linistita! multe astfel de relatii, dar multe sunt cu photoshop si poate sa puna pe altcineva la web! la asta ai grija! sincer eu zic ca e super ok! adica daca tu chiar crezi ca nu te inseala! funda?

| mona a răspuns:

E ok ca te-ai indragostit si iti doresc sa fi fericita alaturi de el

| Azµre a răspuns:

Câți ani ai?

| Daniaa a răspuns:

Nu este nici o problema, dragostea nu are varsta, limba, distanta! succes!

| Azµre a răspuns (pentru mona):

Are 15 ani?! Wtf

| Azµre a răspuns (pentru Daniaa):

Și ție ți se pare ok ca o fată de 15 ani să plece în afară la un necunoscut practic?
Și părinții ei ce păzesc?!

| Alexandra0077 explică:

Am sters din greseala ultima parte. vreeam sa mai zic ca am 16 ani varsta la care mi s-au cunoscut parinti si sa va intreb daca e bine sa continuii adica il iubesc asa tare dar daca continuii nu il voi iubi si mai tare si o relatie la distanta nu prea merge de obicei. ce credeti? :*

| mona a răspuns (pentru Azµre):

Cine are 15 ani?

| Azµre a răspuns (pentru mona):

Nu tu, cea care a pus întrebarea!

| Azµre a răspuns (pentru mona):

Aolo nu tu rolling on the floor utilizatoareaaa

| mona a răspuns (pentru Azµre):

Eu?
ce te face sa crezi asta?

| mona a răspuns (pentru Azµre):

Ma gandeam eu...

| Azµre a răspuns (pentru mona):

Nu tu, utilizatoarea! Cea care a pus întrebarea! Scuză-mă!

| Daniaa a răspuns (pentru Azµre):

Din cate spune ea parintii il stiu, l-au vazut la webcam. daca parintii ei sunt de acord. poate sa faca ce vrea! oricum o sa le ceara permisiunea daca o sa plece!

| Azµre a răspuns (pentru mona):

Și crezi că e normal ca părinții să o lase cum spune ea să plece acolo la ăla?

| Azµre a răspuns (pentru Daniaa):

Păi și tu ai impresia că dacă l-a văzut la webcam știu totul despre el? Ce dacă el are 16 ani, sunt atâtea cazuri în lumea asta de oameni cu probleme.

| Azµre a răspuns (pentru Daniaa):

Cine e nebun să-și lase copilul să plece în străinătate la un necunoscut...

| mona a răspuns (pentru Azµre):

Din cate am inteles parintii ei sunt de acord...eu ce pot sa mai zic in cazul asta? nimic [eu nu mi-as lasa copilul sa mearga asa de capul lui asa departe]

| Daniaa a răspuns (pentru Azµre):

Parintii ei o sa decida daca o lasa sau nu... am zis daca ei o lasa! nu sa plece de capul ei, te rog reciteste comentariile inainte sa te contrazici cu noi!

| Azµre a răspuns (pentru mona):

Da eu nici nu cred că ei sunt de acord, așa presupune ea, dacă i l-au prezentat pe web nu înseamnă că și o va lăsa să plece.
Ea a specificat că strânge ea bani să plece nu că îi dau voie părinții. Wtf are 15 ani
În lumea asta sunt mulți nebuni de 16 ani!
Exemplu cel de la televizor puști de 16 ani i-a dat în cap unei barmanițe apoi a legat-o și a violato. Așa că orice e posibil

| Azµre a răspuns (pentru Daniaa):

Asta am înțeles, dar tu consideri normal un astfel de comportament?

| mona a răspuns (pentru Azµre):

Ai dreptate, totusi mi se pare ciudat de ce nu vine el la ea

| Azµre a răspuns (pentru mona):

Și asta. Dar mi se pare ciudată situația

| Daniaa a răspuns (pentru Azµre):

Nu neaparat normal, dar fiecare e liber sa faca ce vrea. si cum viata e imprevizibila de unde sa stim noi ce se va intampla in viitorul ei.

| Daniaa a răspuns (pentru mona):

Exact!

| VadTot a răspuns:

Sa ajungi tu acolo ca acolo vei ramane Iti Garantezlaughing)!

| Azµre a răspuns (pentru VadTot):

rolling on the floor

| VadTot a răspuns (pentru Azµre):

De Ce Razi? Nu am dreptate sau ce?laughing)

| Azµre a răspuns (pentru VadTot):

Eu nu știu ce părinți sunt ăia dacă or să îi dea voie să plece la 15 ani în străinătate.

| Aroganta a răspuns (pentru Azµre):

Vai si amar...o mananca tare cescuta ..stai fata cuminte acasa si nu mai visa la cai verzi din Germania