| Alexandra0077 a întrebat:

credeti ca e ok daca m-am indragostit de un tip de pe chatroulette? adica el e din Germania si ne dam web timp de o luna. din fericire stim amadoi bine engleza si ne intelegem asa bine:X mi-a spus aproape totul despre el si eu la fel lui. L-am prezantat si parintilor la web, l-au vazut el i-a vazut si e totul ok. e doar cu un an mai mare. imi zice mereu ca sunt frumoasa si ca ma iubeste si il cred pentru ca i eu il iubesc si e mega frumos (are si muschi:X) oricum eu acum strang bani ca la vara sa il vizitez

Răspuns Câştigător
| Xtadelo a răspuns:

Parintii tai l'au cunoscut la web? laughing Pana strangi tu banii, o sa faceti nunta in fata pc-ului.

31 răspunsuri:
| Aroganta a răspuns (pentru Azµre):

Oricum e plin de pedofili acolo laughing)