| Axde a întrebat:

Cum pot aborda un baiat mai,, pretios", sa-i zic asa, daca nu ne cunoastem personal?
Sau cum il pot face pe el sa inceapa conversatia?

5 răspunsuri:
| MEB a răspuns:

In primul rand nici un baiat nu e mai pretios sau etc. Toti sunt doar niste baieti care pot fi cu fite, baieti care se cred "pretiosi" si asa mai departe. Referitor la intrebarea ta, eu cred ca ar trebui sa incepi sa te bagi in seama cu el, sa faceti cunostinta si tot asa. Nu trebuie sa astepti ca el sa faca primul pas, si noi fetele il putem face. Daca vezi ca nu prea e interesat asta e, nu trebuie sa alergi dupa el cum se zice.

| Amicibunimereu a răspuns:

Dai funda

| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu va cunoasteti, nu ai cum sa-l abordezi si nici cum sa-l faci sa porneasca o conversatie, nu-i logic?
Mai intai, trebuie sa ii atragi atentia si apoi sa va cunoasteti, si intr-un final sa incepeti conversatia.

| Axde explică (pentru Violleta2022):

Asta as vrea, dar nu stiu cum. il am pe Facebook si e din oras cu mine

| Violleta2022 a răspuns (pentru Axde):

Mergi la pozele lui si-i dai like... si te rogi sa observe asta, si daca observa, te va contacta el, daca te simpatizeaza, daca nu, te va ignora si nu ai ce-i face.