| xDirectioner5 a întrebat:

cum pot afla daca un baiat ma place? Adica te baga inseama daca te place, se balbaie? Va rog spuneti-mi funda!

Răspuns Câştigător
| alexxandradaniela a răspuns:

Pai daca petreceti mult timp impreuna, te tachineaza sau te alinta e clar ca te place. funda? happy

8 răspunsuri:
| Runa a răspuns:

Schița este o operă epică, în proză, de dimensiuni reduse, cu o acțiune restrânsă la care participă un număr mic de personaje, surprinse într-un moment semnificativ al existenței lor.

| sensualus a răspuns:

Yeah, se uita la decolteu, evident daca aihappy

| JustRoxanne a răspuns:

Depinde. Nu toti baietii se balbaie...cel mai simplu ar fi sa-l intrebi pe el, sau sa te interesezi pe la amicii lui daca ii place de cineva. Succes!winking

| L7w7n7d7 a răspuns (pentru Runa):

Chimia este una din științele fundamentale, care studiază substanțele cu structura și proprietățile lor, urmărind în același timp modificările produse asupra acestora de reacțiile chimice.

| wrestrey a răspuns:

Buna... unii, daca te place se balbaie, altii transpira pe fata sau sau iti vorbesc pe alt ton si incep sa tremure

| h3r a răspuns:

Și dacă urinează lângă tine ce mai înseamnă?

| Titano a răspuns:

Te duci la el ii spui ca nu ai ce face si daca te lasa sa ii sugi p##a te place, daca iti cere bani nu te place.

| Rebe97 a răspuns:

Mai sunt si pampalai care nu au tupeu nici macar sa se uite in ochii tai! Astia - s aia cu minte de copil inca! laughing