| AdryAdrianaPuii a întrebat:

cum sa il excit? Nu vreau sex, ca suntem doar adolescenti. Voi ce spuneti?

11 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Ii spui pur si simplu. Iar daca nu aceepta atunci il parasesti...pentru ca e clar ca a stat cu tine doar pentru a incerca sa faca sex.

| Leerix a răspuns:

Daca nu este cazul de sex, atunci ce rost are sa il exciti? thinking Lasa-l in pace mai bine.

| NoName0x0 a răspuns:

De ce vrei sa il exciti?

| MskDesign a răspuns:

Lasa-l in pace, de ce sa ii faci rau.

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu vreti sex, atunci la ce il exciti?

| Skilline2012 a răspuns:

Cred ca sunt singurul care am inteles unde bati, spre deosebire de cei care au raspuns inaintea mea.
Nu e greu, cateva atingeri, il lasi si pe el sa te atinga si poate 2-3 sarutari dupa aceea cand vrea sa treaca la actiune il lasi cu ochii in soare. Bafta!

| Skilline2012 a răspuns (pentru Skilline2012):

Care a inteles*

| LlouisWillow a răspuns:

Daca nu ai alte ganduri cu el, de ce ai vrea sa faci una ca asta? Hm, e o intrebare dubioasa...

| Andreutza098 a răspuns:

Excită-l cu intelectualitatea ta.
Succes!

| kteichd a răspuns:

Danseaza-i in poala, musca-l de gat, inca nu ti-ai dat seama de locurile care il excita?

| fadnox a răspuns:

Il gadili dupa urechi