| anonim_4396 a întrebat:

cum trec peste faptul ca un baiat m a prostit sa ii fac sex oral si acum nu mai da nici macar un semn de viata..nu a mai avut deloc respect pentru mine de cand l am refuzat pentru alt baiat si a vazut ca ne sarutam..ma suna sa ne o tragem si ma facea sa ma simt vinovata ca l am refuzat atunci, si in fine a reusit sa ma vrajeasca..si sunt si virgina, dar el nu stie asta, nu i am zis si nici nu o voi face..inainte sa i zic ca nu vreau sa ma combin cu el si ca am prieten s a tinut dupa mine vreo 10 luni iar dupa aia au mai trecut inca 8 luni pana sa i cedez si sa ii fac sex oral, asta asa ca fapt divers...nu stiu cum sa trec peste, mi e ciuda si ma simt si frustrata mai ales ca imi place de el si nu pot sa cred ce mi a facut... oare mi va trece vreodata..in cat timp? stiu ca a fost o mare greseala, ma consolez cu faptul ca macar nu a fost sex normal

30 răspunsuri:
| Johnd94 a răspuns:

Sunt foarte curios cati ani ai?!

Fapta facuta nu o mai poti corecta, asta este clar.
Incearca sa treci peste si sa inveti din aceasta greseala. Data viitoare sa nu mai faci asa ceva daca nu esti sigura pe tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Johnd94):

Nu era vb de asta. faza e ca asa a fost clipa, momentul ala, m am lasat dusa de val, m-a fraierit..nu mai gandeam deloc sad 22 am

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Johnd94):

Mie imi placea de el...nu ca eram eu nesigura, faza e ca mi am luat teapa, credeam k o sa fim impreuna, ca o sa tinem legatura, dar nimic

| olivert1310 a răspuns:

Eu nu inteleg cum voi fetele naive si lipsite de orice standard de moralitate, acceptati sa fiti prostite, umilite, batjocorite, tratate ca pe un aparat de satisfacut barbatii, etc! De fapt si tu te miri, si daca ma intrebi pe mine cum ai putut face asta, raspunsul este unul aspru si lipsit de scrupule, care arata adevarul dar aranjat putin suna cam asa: esti fleata. Intr-o lume in care baietii sunt tot mai perversi, nu stiu ce inseamna respectul si cum se obtine asa ca incearca cu pumnul, voi fetele parca mai lipsite de moralitate acceptati sa v-o "trageti" cu orice idiot care nu ar trebui sa aiba o fata langa el. Normal ca dupa ce accepti sa faci un lucru jenant si umilitor, cum ar fi sexul oral, posibilitatea de a fi iubita, apreciata si sa beneficezi si tu de cat de putina afectiune din partea unui baiat, DISPARE cu siguranta. Pentru mine imaginea de fata/femeie reprezinta ceva maret, extraordinar, sensibilitate, rafinament, gingasie, finete si multe alte lucruri. Aceste calitati ale femeii dispar atunci cand ea accepta sa se umileasca facand sex oral, anal si alte perversiuni sexuale condamnate de orice persoana morala si cu principii de viata sanatoase. Normal ca te simti frustrata, sentimentul este groaznic si ar trebui sa fie si mai rau. Din pacate il meriti. Daca dupa acest eveniment tot nu te opresti din a te mai umili pentru orice retardat, atunci iti meriti soarta unei femei tratate ca pe un obiect cu care daca vrei te stergi cu el la fund, il spargi sau il pui in vitrina. Singurul lucru pozitiv si pe care il apreciez in ce ai scris si care iti acopera o parte din rusine este ca inca mai esti virgina. Sper ca vei fi destul de inteleapta pe viitor incat sa nu te mai arunci in bratele oricarui taran pervertit. Esti fata, vei deveni femeie. Sexul a fost ideea lui Dumnezeu, inventat de El pentru placerea noastra insa de el te poti bucura numai in anumite conditii: in cadrul casatoriei. Sexul a fost ceva pur si curat insa a fost denaturat de oameni. Uita-te in jurul tau la animale, mai vezi vreunaul care sa faca sex oral sau anal? Din punctul meu de vedere omul este cel mai nenorocit animal. Nici ele nu practica atatea lucruri murdare ca noi oamenii. Esti fata, vei deveni femeie, pastreaza-te pentru sotul tau, nu-ti arunca puritatea pe apa sambetei. Inceteaza sa te mai umilesti facand tot felul de lucruri scarboase doar pentru a intra in gratia unui baiat care avea de gand sa te foloseasca. Nu pot intelege cum poti umili o femeie in halul asta si nu pot intelege cum accepta o femeie sa se umileasca in halul asta. Te rog vino-ti in fire! Renunta la aceste anturaje gresite. Asteapta si vei intalni baiatul de caracter care nu te va umili, ci care te va respecta ca femeie, te va iubi si astfel te vei putea simti o femeie implinita. Te simti implinita dupa un sex oral? NU, ci dimpotriva acest lucru te face sa-ti fie scarba de tine, fi sigura ca el in momentul de fata se lauda la alti baieti de teapa lui ca pacalit-o pe una sa sa-i spele penisul cu limba. Asta vrei sa fii? Am citit pe site-ul asta tot felul de anomalii, despre fete care accepta sa fie dezvirginate cu degetul in baia de la scoala! Intelegi tu cat de grave sunt lucrurile? Vrei sa-ti pierzi orice fel de valoare care mai salasluieste in tine? Uita incidentul asta, nu te mai lasa pacalita si asa cum am spus ASTEAPTA, inca mai sunt baieti care respecta femeia pentru ce este ea si nu pentru ce poate sa faca ea. Te rog din suflet ai grija de tine. Nu mai accepta niciodata sa fi umilita in halul asta, nici chiar de sotul tau atunci cand vei avea unul. Meriti mult mai mult, ca de altfel toate fetele. Cand cedezi in fata acestor perversiuni mizerabile iti fixezi singura nivelul tau de respect, dragoste si apreciere.

| Johnd94 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai 22 de ani, cred ca stii destul de bine ca fiecare face acest fel de sex la un moment dat. Considera ca pentru faptul ca tii la el, l-ai facut sa se simta bine timp de cateva minute. I-a partea frumoasa si nu lasa gandurile negative sa te doboare!:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru olivert1310):

Te rog spune mi cum sa fac sa mi spal greseala, chiar si fata de el si chiar daca nu voi mai avea nici o legatura cu el, sa nu ma mai priveasca ca pe o curva? sa aiba macar putin respect. niciodata nu ii voi mai ceda

| Felys a răspuns (pentru anonim_4396):

Din pacate nu ai cum,va trebui sa treci fapta la dezamagiri, mai sunt si situatiii urate in viata cu care va trebui sa traiesti, ideal ar fi sa eviti acea persoana definitiv, sa rupi orice legatura cu el si sa nu te mai gandesti nici o secunda la acel episod, numai asa iti vei putea recapata respectul fata de tine

| irina20 a răspuns:

Gandeste-te ca nu e o mare tragedie.O sa treaca dar nu de tot.El a fost nesimtit si nu cred ca stie ce e respectul deci nu-l v-a folosi.Incearca sa stai departe de el si anturajul lui.Probabil s-a laudat cu ceea ce el a facut. Daca tu crezi ca a spus cuiva poti nega, n-o sa-l creada pe el si data viitoare ai grija cu cine faci astfel de lucruri.Baietii buni sunt cam rari in zilele noastre(fara lipsa de respect).

| Alcyon a răspuns:

Poate ca acum te-ai trezit la realitate si n-o sa-i mai lasi pe baieti sa profite de tine. Inainte de a ajunge in pat cu un baiat, trebuie sa ai o relatie de prietenie cu el. Altfel, risti sa descoperi ca ai fost folosita in scopul satisfacerii unor nevoi sexuale. Nu trebuie sa faci o tragedie din asta insa. Era mai trist daca o faceai cu el, si pe urma disparea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Alcyon):

Asta spun si eu.e naspa acum, dar atunci ar fi fost mult mai naspa

| SimonaCristina a răspuns:

Nu e normala relatia voastra, lasa-l, nu e pentru tine,. Chiar daca suferi putin acum, o sa te vindeci sufletestre. Sexul oral poate sa te imbolnaveasca pentru toata viata. Asteapta sa mai cresti si sa faci sex normal cu cine te merita.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru SimonaCristina):

Da nu stiu cum sa trec peste..nush ce sa fac...ma simt rau, imi pare foarte rau ca nu mai pot face nimic sa indrept greseala, ma simt folosita, in fiecare dimineata ma trezesc suparata din cauza asta

| SimonaCristina a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mai poti face multe pentru acest lucru. Nu il mai lasa sa te faca sa te simti ca ai gresit, nici sa te foloseasca, pentru ca asta a facut, traieste frumos, asa cum sigur esti si o sa vina si zile bune.

| Cristiann25 a răspuns:

N-are rost sa mai citesc raspunsurile primite si nici sa ma intereseze ca multi o sa-mi sara in cap pentru ca pe mine nu ma prea intereseaza de nimeni.Atat am sa-ti spun: foarte bine ti-a facut! Baiatul s-a distrat, s-a simtit bine si fraiera sufera!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Cristiann25):

Si dc adica foarte bine mi a facut? ca nu vad unde vrei sa ajungi..ma cunosti ca sa stii ca am meritat asta?

| Cristiann25 a răspuns (pentru anonim_4396):

Foarte bine ti-a facut ca ai fost fraiera.Omul si-a atins scopul si apoi te-a lasat. Daca gandeai macar putin nu faceai asta!

| ywar a răspuns:

Ai boala pe el? Ai putea sa te razbuni spunandu-i ca ai o boala cu transmitere sexuala, care se transmite si prin sex oral. Il pui pe jar Urgentissimo! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-ai ce sa faci, trebuia sa te gandesti inainte, sa vezi ce fire are, asa, mai bine, incearca sa te muti in alta parte sa nu te mai vezi cu el, pentru ca poate sa iti strice si viitoarele relatii

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Cristiann25):

Pai s a tinut dupa mine atata timp...nu i-am cedat din prima sa zici ca sunt curva

| Prezidentul a răspuns (pentru Johnd94):

Prostu nu are varsta

| NotToday a răspuns:

E doar o lectie de viata. Data viitoare o sa fi mai atenta... Stai linistita, o sa se uite dupa ceva timp oh go on

| Foxyyyy a răspuns (pentru SimonaCristina):

Cum sa astepte sa mai creasca ma? laughing A zis ca are 22 de ani.

| Foxyyyy a răspuns:

Daca asta ai vrut la momentul ala, nu mai pricep de ce regreti, chiar nu-si mai are rostul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Foxyyyy):

Ca nu ma mai cauta.dc? si a pierdut interesul ca a cedat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am cedat*

| Sociopat a răspuns:

Macar ai facut treaba buna? Nu de alta da' macar sa te vorbeasca de bine.

| Foxyyyy a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu neaparat, poti ceda si totusi sa te caute. Nu i-ai starnit destul interes se pare.

| alayax a răspuns:

Oricine face greseli si din greseli inveti pe viitor vei trece peste aceasta greutate ideea este sa nu ai incredere prea mare in nimeni fiindca toti isi urmaresc interesu oricine ar fi.Iar cei care iti vor fii mereu alaturi indiferent de ce ai face sunt parintii

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Foxyyyy):

In cazul asta o face din razbunare..pentru ca de ne am cunoscut i am starnit destul interes, din moment ce m a cautat timp de 9 luni intr-una, cu toate ca am refuzat orice intalnire cu el, si intr un final cand am acceptat sa ne intalnim in ianuarie anul acesta, l-am refuzat pentru altul si i am vorbit si urat, si de atunci a inceput el sa ma ignore, chiar si fara sa i cedez...cu toate astea m-a mai sunat o data pe luna sau mai rar dar doar sa ma intrebe daca nu vreau sa o facem..si in cele din urma i am cedat, crezand ca o sa se schimbe si n o sa ma mai ignore, dar nu a fost asa.

| Foxyyyy a răspuns (pentru anonim_4396):

Roata se intoarce mereu.