| iulia85 a întrebat:

Cum va dati seama ca persoana de langa voi vrea doar o aventura?

Răspuns Câştigător
| pufyy a răspuns:

Buna!
Poti realiza din comportamentul sau..il cunosti pe tip (banuiesc ca te referi la un baiat anume care e posibil sa vrea ceva, ca doar nu ai pus intrebarea din plicitiseala)?

Sa'ti povestesc in mare despre relatia mea sa vedem ce concluzie tragi tu de aici :
suntem de o luna jumatate impreuna ..ma alinta tot timpul, e tandru cu mine, ma priveste cum nu m'a mai privit nimeni, ma respecta enorm si simt asta (posibil si din cauza zodiei el e pesti big grin ), ma simt in alta lumea cu el, de parca l'as cunoaste de o viata, sunt multe gesturi care le face si din care pot realiza ca nu vrea doar o aventura ..eu pur si simplu incerc sa ma indepartez de el pentru ca nu'i pot oferi nimic, doar iubirea mea, de'abia ne putem intalni si totusi love struck el ma vrea love struck ..ma intelege chiar si atunci cand tac. poate o sa crezi ca sunt indragostita si din acest motiv vad totul perfect dar te inseli laughing. pentru ca asa e el si de aici eu inteleg iar el mi-a dat dreptate ca nu vrea o aventura ..la tine cum e?

2 răspunsuri:
| iulia85 explică (pentru pufyy):

Buna! suntem o luna impreuna, la mine nu este chiar asa...ne vedem de 2 ori pe sap.din cauza programului meu si al lui, cand ne vedem se poarta frumos cu mine...nu ma alinta desi mi ar placea..este glumet ca nici nu stii cand vb serios sau glumeste, nu mi a dat nimic de inteles.dar nu se stie niciodata.

| pufyy a răspuns (pentru iulia85):

Cu intalnitul si la mine e la fel ..ne vedem destul de rar sad ..incerca tu sa'l alinti sau dai de inteles ca vrei sa te alinte ..sa fie mai tandru cu tine. spune'ti punctul de vedere!