| Katgirl12 a întrebat:

Buna big grin
Luna asta pe 25 este ziua prietenului meu si nu stiu ce sa-i cumpar thinking.
As vrea sa fie ceva simplu` dar frumos love struck
Vre-o idee?batting eyelashes
Fundaa love struck love struck

Răspuns Câştigător
| Fizy93 a răspuns:

Aha... pai atunci iti recomand sa ii cumperi ceva imbracaminte, e simplu dar tot timpul cand e ceva imbracaminte frumoasa e de ajuns, deoarece e ceva ce ramane mereu o amintire cand se gandeste ce sa imbracewinking Stiu eu din proprie experientawinking Succes!

12 răspunsuri:
| Brendy2000 a răspuns:

Ai putea sa-i dai un parfum thinking Stiu si eu.
Sau cel mai dragut ar fi ceva facut de tinehappy. Okay, depinde si de ce baiat. rolling on the floor
Ca daca-i emonel, iti dai seama ca nu i-ar place o felicitare cu happy birthday happy.

| Vl4dootz a răspuns:

Pai ii poti cumpara un set gillette.

| Tumblroid a răspuns:

Fa ceva cu mina ta, un baiat
destept ar aprecia mult asa ceva(si scrie cu drag din partea mea N.P.)

| Fizy93 a răspuns:

Iti zic eu care ar fi cel mai frumos cadou... cel putin eu asta am oferit fostei prietene sad daca nu v-ati mai culcat pana acum si ati avut ocazia dar nu ati facut-o ar fi timpul sa o faceti, si zii asa din gluma "iti place cadoul meu?" si o sa vezi ce raspuns iti da. Daca te-ai culcat deja cu el... nu stiu ceva imbracaminte care iti place si crezi ca iar fi pe plac si lui. Succes!

| Katgirl12 explică (pentru Tumblroid):

N.P?

| Katgirl12 explică (pentru Fizy93):

La asta m-am gandit si eu happy Dar nu vreau sa-mi incep viata sexuala de la varsta asta happy.

| akico a răspuns:

Poti sa cumperi un ou kinder, il desfaci scoti jucarioara din cutiuta aceea din plastic, si in ea poti sa pui un breloc pe care sa scrie "te iubesc" sau o brata din argint, in cazul in care poarta, pui acolo cadoul, incerci sa asamblezi oul de ciocolata, il impachetezi si gata

| Tumblroid a răspuns (pentru Katgirl12):

Nume, prenume

| Fizy93 a răspuns (pentru Katgirl12):

Pai eu nu stiu ce varsta ai... straight face ca iti zic si asta tongue

| Katgirl12 explică (pentru Fizy93):

14 AM :d

| Fizy93 a răspuns (pentru Fizy93):

Si sa nu uiti sa dai funda la cineva tongue