| Taetae58 a întrebat:

Buna,daca mi-a intarziat ciclul 50 de zile si nu am simptome de sarcina credeti ca as putea fi? Ultimul ciclu l-am avut pe 9 aprilie iar de atunci n-a mai venit.M-am ingrasat oricum dintr-o data mai mult si am mai patit asa anul trecut cand a intarziat 72 de zile.Mentionez ca anul trecut faceam destul de mult abuz de pastila de a 2a zi dar totusi venea regulat apoi se deregla, nu stiam cand vine.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Da, sunt mai mult ca sigura ca-i ciclu de tip neregulat!
Mai ales ca au fost modificari hormonale mari, odata cu ingrasatul ala foarte mult, de care pomeseti si anul asta si anul trecut.

6 răspunsuri:
| Viorelidolullafemei a răspuns:

Cel mai bine este sa mergi la un medic ginecolog

| blondie22 a răspuns:

Un control la ginecolog!

| Violleta2022 a răspuns:

Doar un ciclu menstrual de tip NEREGULAT

| Taetae58 explică (pentru Violleta2022):

Crezi?

| Taetae58 explică (pentru Violleta2022):

Tocmai ce am facut un test si a iesit negativ..probabil

| pixelzap a răspuns:

Cred ca numele Amalia se potriveste pentru fata si Darius pentru baiat. Sa ma anunti ce iese! Pupici!