| anonim_4396 a întrebat:

Buna
Daca un baiat se uita mereu la tine (mai exact in ochii tai) de cate ori va intalniti inseamna ceva?

7 răspunsuri:
| Eaeea a răspuns:

Sunt si eu in situatia asta.si nu stiu ce sa fac.totusi cred ca ei se cam uita dupa noi.,

| *Lyttle.me* a răspuns:

Hey! :*
Ori te admira si incearca sa fie subtil da nu-i prea mergelaughing, ori chiar te place si incearca sa iasa in evidenta privindu-te. Daca se uita urat la tine dejaaa iti dai seama ca e ceva de raulaughing. Cam astea ar fiwinking

| Picasso a răspuns:

Da ca te place, si ca trebuie sa ii zc sa nu iti mai cerseasca bagara de seama, ci doar pur si simplu sa zica un "buna sau salut" acolo asa se porneshte o discutie!

| AmantaVieţii a răspuns:

Uiii :X Asta inseamna k ii se scoala :X

ar trebui in pauza sa te duci cu el la baie si sa ii faci un oral :X ahggg... va fi incantat :X smug

| InsanelyWicked a răspuns:

Rofl
unde-ai vrea sa se uite daca nu in ochii tai? ce fel de intrebare e asta~

| bodysun a răspuns:

Te place, si eu ma uitam in ochii unei fete cand treceam pe langa ea, si ea in ai mei si dupa cateva zile am vorbit cu ea si a recunoscut ca ma place. Du-te si vorbeste tu cu el daca el e mai timid.

| IngerFaraAripi14 a răspuns (pentru AmantaVieţii):

Doaaamne peste tot vad comentarii din astea. termina femeieeeee sunt mici ( am 14 ani si gandesc mai mult ca tine)