| Raducons a întrebat:

Buna!
Dacă vorbesti cu o fată pe un site de socializare si urmează sa te întalnesti cu persoana respectivă,cum trebuie sa procedezi,trebuie sa-i duci un cadou, ce parere aveti?

10 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mi se pare un gest căcãcios sa mergi cu cadou la o persoana pe care nu o cunosti. Doar nu e functionar public rolling eyes

| Raducons explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Asa mă gandeam si eu, dar am vrut să văd ce zic si altii cu mai multă experientă.

| sofisis a răspuns:

Nu. Cel mult daca e o tipa de care iti place si ati flirtat, ii poti aduce un trandafir. Doar unul. Asa ca gest.

| VivianaVioleta a răspuns:

E un gest frumos, ține de educația ta, depinde cât ați vorbit, și de ceea ce simți tu, un gest frumos ar fi un trandafir, în rest pe parcurs vezi ce va urma.

| Typhoo a răspuns:

Daca vrei sa pari romantic, du-te cu UN trandafir de una din culorile de mai jos:
-alb - indiferenta
-portocaliu/rosu deschis - prietenie
-rosu - iubire.
La mine a functionat.
Bafta

| Adry05 a răspuns:

Cadou e prea mult, dar daca tot vrei poti sa-i iei o floare.

| Pool77 a răspuns:

Nu-i lua nimic, pana la urma, vrei s-o cumperi?

| ROB3RT89 a răspuns:

Sa iesi cu cat mai multe sa capeti ceva experienta.
Sa vezi pe pielea ta ce tine si ce nu, ce atitudine atrage si care nu etc etc.
Apoi poti sa cauti ceva serios, asta daca intentionezi asta.
Dupa cum ai formulat, cred ca esti la primele tale iesiri de genu.
Succes!

| Man_Cătă_1983 a răspuns:

Nu trebuie niciun cadou. Nu cunosti persoana. Iesi undeva cu ea si vorbiti. Cadourile...mai incolo, daca ai noroc si iese ceva intre voi.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cel putin o ciocolata, sau o cutie medie, ce naiba?!