| bizarreworld a întrebat:

De ce baietii iti dau semne ca te plac, iar apoi nimic...se fac ca ploua si o zic din propria experienta.

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O fac de mandri ce sunt ei...

| SookiexD a răspuns:

Cuz it's fun! :X Sa le vezi cum se agita smug si vorbesc intre ele " fata, ala ma place!" " da, fata, am vazut ca iti face ochi dulci smug " rolling on the floor! E hilar blushing

| Azµre a răspuns:

Mulți se joacă cu sentimentele fetelor, vor să pară macho, să se laude că x y z sunt în limbă după ei,.

| h3r a răspuns:

Pentru că ai picat în plasă.

| Demonull a răspuns:

Ce mandrie frate..mandrie ca si la modestie=prostie.
Acele semne care nu persista sunt facute/aruncate mai bine zis la „plesneala„ pe ideea „Ba, daca pica e bine„. Insa daca respectiva il ignora, el renunta si cauta o alta prada.iar atunci cand el chiar te place si vrea ceva mai mult cu tine, insista crede-ma. uneori te poate plictisi.

| Raiiiisa a răspuns:

Si-au pierdut interesul, ori vrea sa vada si din partea ta o reactie.
Indiferenta nu da de fiecare data acelasi rezultatehappy

| yo547 a răspuns:

Asa este firea noastra suntem mandri.

| yo547 a răspuns:

Da.

| andreeamihele a răspuns:

Pentru ca sunt fel si fel de baieti. Baieti care fac tot posibilul sa obtina chiar si cea mai mica atentie de la tine, baieti care au obiceiul de a ignora si de a trata totul cu indiferenta, baieti carora le place romantismul si baieti care frang inimi. Insa daca ti-a dat semne ca te place si acum se preface ca "ploua" atunci mai mult ca sigur e timid si nu stie sa isi exprime sentimentele. Eu zic sa iei tu initiativa si totul va merge asa cum iti doresti.

| NuMaSuporti a răspuns:

Teai gandit ca respectivii baietii nu ar da semne ca plac o fata ci asa se comporta ei de obicei cu fetele?

| amalia025 a răspuns:

Este o intrebare atat de buna. Sincer mi s-a intamplat si mie de atatea ori si am incercat sa uit. Ei fac asta din mandrie, isi omoara timpul.

| nursa a răspuns:

Poate. I-a placut de ea fizic ceea ce i-a trezit interesul si apoi a incercat sa dicute cu ea si impactul a fost unul dramatic laughing.

| MissMarina a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat si m-am saturat. Ei sunt foarte mandrii plus ca sunt foarte orgoliosi straight face

| r0ckmyw0rld a răspuns:

laughing)) sincer, si eu mai fac chestia asta. Vorbesc cateva zile cu o fata, si par chiar sincer, poate chiar sunt, nu stiu laughing
Poate doar sa vad daca mi-ar merge cu acea fata, nu ca as vrea in momentul respectiv. Poate sa-mi omor timpul.thinking