| anonim_4396 a întrebat:

de curand mi-am inceput viata sexuala. totul nu este insa chiar asa roz. problema este ca in timpul actului sexual simt o durere de cap si de ceafa difuza. prima data a fost insotita de ameteala si de amortirea a 2 degete de la ambele maini. alta data a fost insotita de infundarea urechii stangi. nu am auzit ca cineva sa fi patit asa ceva. poate fi ceva grav? o problema neurologica sau cardiaca?

Răspuns Câştigător
| Iris1997 a răspuns:

Fiecare organism se comporta ciudat din cauza nervilor sau a emotiilor. Daca problema ta continua iti propun sa nu iti fie rusine si sa te duci la un medic.

4 răspunsuri:
| Tania59 a răspuns:

Du-te la un medic.Eu zic sa nu mai amani aceasta problema.

| Alcyon a răspuns:

Eu zic sa te duci la medic. Amortirea degetelor poate indica o problema neurologica.

| elenuyzy a răspuns (pentru Iris1997):

A trecut happy ai avut dreptate