| DeeaD1 a întrebat:

De o luna fac tenis de camp si acolo am intalnit un baiat de care imi place foarte mult de el.Nu stiu cum sa incep sa vorbesc cu el, dar sa aflu daca ma place.A inceput prima data sa imi spuna in timp ce loveam mingea sa imi spuna ca imi cade telefonul di m-am gandit ca a vrut sa imi atraga atentia dar nu sunt sigura. Ajutor! Cum aflu daca ma place?

Răspuns Câştigător
| madalinaLZ a răspuns:

Poi daca as fi in locul tau as intra in vorba cu el "accidental"...Arunca mingea de tenis in directia lui si roaga-l sa ti-o dea inapoi sau ceva de genul asta.Dar oricum incearca sa faci sa para un accident.

3 răspunsuri:
| DeeaD1 explică (pentru madalinaLZ):

Ok mersi pentru ajutor voi astepta sa mai primesc rasp si daca al tau imi place cel mai mult ai funda de la mine

| madalinaLZ a răspuns (pentru DeeaD1):

Binewinking

| Ursuleanu_Mihai_1994 a răspuns:

Intrebal daca face tennis de performanta