| ForYouu a întrebat:

Deci este un baiat care ma place cam mult, cica e "indragostit " de mine laughing. E simpatic, respectuos... nu pot sa zic ca nu il plac, dar nici ca sunt indragostita de el. Nu simt aceea atractie... stiti voi laughing). Si in plus mi se pare micuut, e a 10 a, eu a 9a. Ce ziceti sa ii dau o sansa? happy

6 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

E mai mare cu un an ca tine si tot el e micut? El ce o zice despre tine...
Daca nu exista scanteia si atractia aia, mai bine il lasi in pace, nu mai pierdeti nici unul nici altul vremea, si nici nu va blocati intr-o relatia ca sa fiti liberi pentru cine va place cu adevarat fiecaruia. Plus ca il poti face sa sufere.

| Jony123 a răspuns:

In primul rand eu zic sa iti mai schimbi opinia despre varsta, e mai mare ca tine cu un an si e micut? Dar tu vrei cu vreo 7 ani mai mare sa inteleg? laughing si uite cum fetele sunt dezvirginate la maxim cls a 11a straight face pentru ca va aruncati la baietii prea mari!
Ia si cunoaste-l mai mult, ia si vezi poate apare acea scanteie, daca nu, lasa-l in pace, ii faci rau si o fata cu mintea ta inca necoapta il va rani! Fara suparare dar asta e adevarul, inca esti necoapta la mine!

| Ionela_Otylya_1992 a răspuns:

Daca va fi sa fiti impreuna va fi bine veti trece peste tot cei rau sau ma rog de ce consideri tu

| cipi90 a răspuns:

E micut, a? laughing cauta un pensionar, ai ce invata de la el... table, sah si multe altele! sa fim seriosi!

| ForYouu explică (pentru Jony123):

Nu ma refer la varsta! ma refer la inaltime, felul in care se comporta... foarte copilaros laughing) etc.

| Revent07 a răspuns:

Ce conteaza inaltimea daca tie iti place de el? Apropo de unde esti?