| anonim_4396 a întrebat:

deci vineri am fost cu un baiat la cineva acasa ne-am sarutat, ne-am excitat si ne-am atins foarte mult in locurile intime. bun.pe baiatul ala il cunosc de mult timp. si de vineri incoace tot el a intrat pe mine in fiecare zi...dar ma dispera ca nu zice odata sa mai iesimlaughing in ziua de vineri mi-a spus ca is foarte draguta si chesti....si mie mi-e cam dor de el sa zic asa chiar i-am zis asta..si a spus ca mai putem sta impreuna. maybe sunt nerabdatoare..hmm dar faza-i ca el sta la cateva blocuri de mine m-ar putea chema afara sau ceva.Voi ce credeti?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| crissa20 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic... felul in care a debutat relatia voastra nu este unul prea ok...adica sunt sigura ca multe cupluri trebuie sa treaca prin luni bune de relatie ca sa ajunga unde ai ajuns tu cu acest tip din,, prima'' ca sa zic asa!
Daca el inca nu a facut primul pas, e clar ca nu vrea nimic de la tine!

| Cristiann25 a răspuns:

Dar tu de ce nu il chemi? Intreaba-l daca vrea sa iese prin parc la o plimbare ca te plictisesti si cu siguranta o sa vina! Te pup.

| Cristiann25 a răspuns (pentru crissa20):

Si care e problema pana la urma daca au ajuns din prima? Sunt alte cupluri care s-au culcat din prima seara si sunt si acum impreuna de exemplu de 4-5 ani! Cunosc cateva cazuri de genul asa ca nu conteaza ca e din prima sau dupa 1 an daca exista o chimie intre cei doi!

| neutrino a răspuns:

Un baiat doreste sa faca sex cu tine. Tu accepti sau nu.

| xCrazyGirl a răspuns:

Fa tu primul pas si invita-l afara

| WildDream a răspuns:

In primul rand trebuie sa te convingi ca vrea ceva serios, ca din cate pare vrea doar sex si nimic mai mult. Poate crede ca esti una dintre fetitele alea de la care obtine repede si usor ce vrea.

| AliGab a răspuns:

Ca te-a folosit doar pentru satisfactia lui fizica si nimic mai mult. Ai grija data viitoare cu cine te mai atingi si dupa cat timp. Daca tu cazi asa de repede sa nu ai pretentia ca baietii sa te respecte. Fii desteapta, ai grija de tine si eventual, de fecioria ta, daca mai esti virgina.

| Etiene a răspuns:

Cum o fi aia,, de vineri incoace tot el a intrat pe mine in fiecare zi,,; a naibii limba romana.Te-a fu... sau nu de esti asa pofticioasa si nerabdatoare? Nu mai poti sta ne fu... altul nu mai e prin bloc?