| Bubol99 a întrebat:

Bună dimineața tuturor!
Deci, eu am 19 ani și matușa mea are 42 de ani, dar arată super bine, fund mare, sâni mici, dar are niste sfârcuri superbe!
Si eu vreau să fac dragoste cu ea, dar nu știu sigur dacă vrea, dar o să vă dau niște exemple pe care le da că ar vrea si ea, adică:
Cand face baie ma cheamă să o spăl pe spate, se dezbracă și se schimbă de haine de față cu mine, ma lasa să o pup pe buze, ea doarme in pantaloni scurți, si cand sunt cu ea in pat, pune piciorul peste mine, ma lasa să-l pun si eu peste ea, ma lasa să îi pun mâna pe buci, pe bulane, ma lasă să-i bag mana la chiloți, azi-dimineață când ne sărutarăm, o trăsei puțin peste mine și nu zise nimic, o dată s-a epilat cu ceară la p*#dă in fata mea, deci cred că și ea vrea!
Ce sfat îmi dați ca să o seduc sa facem dragoste?
Vă rog fără miștouri!

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Să-mi trimiti numarul ei de telefon.

| darrio2007 a răspuns:

Nu e clar ce vrea? Te prinzi cam greu. Sau ești incepător?

| Bubol99 explică (pentru darrio2007):

Ba da, eu m-am prins de la început ce vrea, dar nu eram convins 100% că vrea!
Și îți mulțumesc pentru răspuns!

| bogdanalin2000 a răspuns:

Pune-o si tu sa te spele sau faceti dus impreunahappy

| Violleta2022 a răspuns:

Buna dimineaata!
hai, fugi si te spala pe ochi si pe cuc, ca iar te-ai scapat in chiloti, de la visul ala erotic! laughing

| bogdanalin2000 a răspuns (pentru Violleta2022):

Se mai poate intampla...happy

| wildthing a răspuns:

rolling on the floor Rareori am intalnit un troll cu atat de putin talent in a-si face povestea credibila.

| annonimaaaa555 a răspuns:

Atât in România cât și în Republica Moldova, incestul este interzis de legea penală. În România, incestul este pedepsit de Codul Penal. Articolul 377 stipulează că „Raportul sexual consimțit, săvârșit între rude în linie directă sau între frați și surori, se pedepsește cu închisoarea de la un an la 5 ani.".

las asta aici. gaseste pe altcineva cu care sa intretii relatii sexuale

| Emilian65 a răspuns:

Dacă face aceste gesturi de fata cu tine, nu mai aștepta și încearcă sa faci sex cu ea.