| Bubol99 a întrebat:

Bună dimineața tuturor!
Eu am penisul de 12 cm si am 13 ani!
Ce ziceți, este potrivită marimea pentru vârsta mea?
Dar o sa îmi mai crească, nu?
Va mulțumesc mult pentru răspunsuri si va rog fara miștouri!

5 răspunsuri:
| Axel789 a răspuns:

La vârsta ta nu ar trebui să fii preocupat de astfel de lucruri, dar, ca să-ți răspund la întrebare, da, este foarte bine 12cm la 13 ani și da, o să mai crească.

| Violleta2022 a răspuns:

La momentul asta, la 13 anisori il folosesti doar la facut pipi, deci este arhisuficient pentru urinat.

Se numeste penis dupa 16 ani, cand arata ca unul, acum fiind dora un cuclet de copil, ca tu nici la pubertate nu ai intrat inca.
Cresterea penisul se incheie in jurul varstei de 16 ani.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Varsta nu e potrivita!
Revino cand termini scoala, macar 10 clase!

| Emilian65 a răspuns:

Dimensiunea penisului tău este normala. El mai creste pana pe la vârsta de 18 ani.

| Anonimboy111 a răspuns:

E bine frate