| Ramona21 a întrebat:

Buna doamnelor ma confrunt cu o problema si asi dori sa ma ajutati cele poate care ati trecut prin asa ceva asemanator, in martie pe 21 am pierdut o sarcina, nu am facut interventul m-a lasat sa ma curat sg acasa, o sp sa incerc imediat dupa primul ciclu ciclu mi-a venit pe 6 iunie m-a tinut 7 zile apoi pe 18 iunie in aceiasi luna mi-a venit din nou acum nu mi-a venit deloc si suntem in 22 iulie voi ce credeti ca sunt insarcinata? Mentionez ca am si greturi am si vomitat mai am si mici pofte nu stiu ce sa cred ne dorim acest copil mie si frica sa fac testul sa vad nu vreau sa fiu dezamagita, duminica plec in tara si am hotarat daca nu imi vine pana ajung imi fac testul acolo. Va multumesc

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Regret mult pierderea pe care ai suferit-o,pentru orice femeie e un moment foarte dificil si greu de depasit,dar trebuie sa te mobilizezi putin,acum.
Ar fi foarte bine sa mergi imediat la farmacie si sa iei macar un test de sarcina.
Timpul a trecut si daca esti insarcinata,hormonul de sarcina (hCG-ul) va fi evidentiat fara nici o indoiala,nu mai astepta.
Te consumi singura si traiesti in incertitudine,o situatie deloc sanatoasa,nu crezi ca e mai bine sa stii?
Si,in felul asta, la tara te vei bucura de aerul curat si produsele sanatoase, care-ti vor face extrem de bine, indiferent de starea in care esti.
Dar eu sper sa fie un test pozitiv!
Fugi la farmacie!
happy
Si mult, mult noroc!

2 răspunsuri:
| Ramona21 explică (pentru greece12):

Multumesc frumos o sa il fac maine acum farmacile sunt deja inchise

greece12
| greece12 a răspuns (pentru Ramona21):

Imi pare foarte bine ca te-ai hotarat!
happy