| anonim_4396 a întrebat:

Buna dragilor, am o intrebare la voi.A mai discutat cineva de aici cu utilizatorul corbulalbrosu? Era foarte activ in aceasta categorie iar de cateva zile nu a mai intrat imi poate spune cineva daca stiti ceva de el?

6 răspunsuri:
| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Nu am intenționat sa ma bag în seama aiurea dar m-a deranjat răspunsul. Corbulalbrosu este un utilizator care a ajutat foarte multe persoane, inclusiv pe mine m-a ajutat când am avut nevoie. Iar răspunsul celui de mai sus este deranjant. Poate omul are treaba, poate nu are dispoziția necesara sa între aici, poate nu se simte bine. Cine știe? Dar nu-i corect sa răspundem asa.

| Bdggwgcdacwhbegysgvg a răspuns (pentru AndreeaDeea221998):

Pai ziceam de raspunsul lui ca s-a bagat in seama aiurea

| romeo78 a răspuns:

Dar, oare cât de multe profiluri de aici sunt reale și ale unei singure persoane? Câte profiluri nu sunt ale unei singure persoane reale cu 2-3 conturi?
Așa cum mi se pare extrem de dubios ca o persoană să răspundă din multe domenii, când se știe clar că în viață nimeni nu e atotștiutor.
Plus, unii sunt lipsiți de caracter, bun simț și dacă îi contrazici, nu zici ca ei te înjură, jignesc sau chiar dacă vrei să le răspunzi, te ignoră.
Eu cred că cei care au diverse distincții, toate informațiile le copiază de pe internet.

| Goete a răspuns:

Eu nu stiu nimic de.el, dar e o persona care merita tot respectul. Cel putin in ce priveste activitatea lui aici.
Sper sa fie in vacanta si sa revina

| AndreeaDeea221998 a răspuns (pentru romeo78):

Nu cred ca un om de vârsta dânsului ar avea chef de prostii de genul (sa își facă mai multe conturi). Chiar nu cred. Omul a răspuns întotdeauna politicos și a răspuns întotdeauna din cunoștințe proprii. Din ce am înțeles de la dansul a lucrat foarte mult ani ca ginecolog și într-adevăr când i-am cerut sfatul într-o problema fără sa ii dau prea multe detalii, dansul mi-a descris problema cap-coada! Nu am văzut sa aibă răspunsuri copiate de pe internet. Și cum a spus și Goete, este un om care merită tot respectul!

| romeo78 a răspuns (pentru AndreeaDeea221998):

Eu m-am referit la general. Dar, aș fi curios dacă s-ar înființa o rubrică unde să se afle mai multe detalii despre un profil.