| sabina18 a întrebat:

Dupa ce mi-am inceput viata sexuala am avut cm relativ mai putin. Mi-am facut un test de sarcina dar a iesit negativ. Inceputul vietii sexuale poate schimba la inceput cm? Sau pot fi insarcinata?

8 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Pai ce inseamna cm?

greece12
| greece12 a răspuns:

Trebuie sa intelegi ca,pana la inceperea vietii sexuale,organismul tau functiona dupa anumite reguli,era obisnuit intr-un anumit fel.
Odata cu inceperea vietii sexuale,a intervenit un factor nou la care corpul tau trebuie sa se adapteze,trebuie sa-si restabileasca echilibrul cu baze noi,asa ca, sa te astepti la mici ciudatenii.
Nu inseamna nimic mai mult, mai ales ca cm ti-a venit.Cantitatea,stii si tu,poate fi influentata si de diete,medicatii,raceli,dereglari hormonale.
Oricum,daca te nelinisteste mult ideea,in ciuda testului de sarcina, fa o vizita la medic, se si recomanda!
Sa te protejezi si sa ai grija de tine!

greece12
| greece12 a răspuns (pentru LaLaLaLoveAlex):

Ciclu menstrual=cm, cred ca din graba prea mare sa-i sari in ajutor nu ti-ai dat seama, ca nu faci tu greseli din astea!happy

| LaLaLaLoveAlex a răspuns (pentru greece12):

Da posibil. M-am gandit la ciclul menstrual, dar intrebarea e putin aiurea si decat sa dau un raspuns gresit, mai bine intreb mai intai sa fiu sigura:*

greece12
| greece12 a răspuns (pentru LaLaLaLoveAlex):

Bine ai facut, mai bine sa fii sigura!

| LaLaLaLoveAlex a răspuns (pentru greece12):

Greece12 am si eu cateva nedumeriri.Cum ai ajuns Expert TPU? Dupa cat timp? Si ce trebuie sa faci pentru a fi un Expert TPU? chiar sunt foarte curioasa, pentru ca am vazut ca sunt putini Experti TPU.

greece12
| greece12 a răspuns (pentru LaLaLaLoveAlex):

Nu am facut nimic special,doar am raspuns pe TPU.
Numai ca e de preferat sa ne mutam in privat, ca ii nenorocim intrebarea fetei, bine?

| LaLaLaLoveAlex a răspuns (pentru greece12):

Da. Corect!