| Meowly1 a întrebat:

Buna, eram in ultima zi de ovulatie, sau chiar urmatoarea zi dupa ovulatie... Am stat in colanti peste iubitul meu care era in chiloti. El s-a udat. Am stat asa si am facut petting cateva minute. Apoi acasa cand m-am uitat eu nu eram murdara parca pe colanti... sunt sanse sa fiu insarcinata?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul scurt, concret si corect este un NU cat se poate de categoric, fiindca in proportie de peste 99, 999% ar fi IMPOSIBIL ca un eventual spermatozoid care ar ajunge in mod miraculos pe suprafata labiilor mari sau chiar pana in zona vulvo-vaginala a ''pasaricii'', sa reuseasca sa si gaseasca/nimereasca drumul si directia catre gaurica de intrare in vagin.
Din acest motiv se poate afirma fara retinere ca in situatia descrisa NU exista nici cea mai mica probabilitatea sa fi putut sa fi ramas insarcinata dupa pettingul intretinut. Multa sanatate!

9 răspunsuri:
| Marius22222222222 a răspuns:

Imposibil

| Catrice a răspuns:

Da,100%

Cu minushee hee

| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu cati anisori ai, dar este evident ca nu sti inca clasa a VII_a, odata ce nu ai a juns la lectia despre fecundatie, unde scrie ca numai prin unirea organelor sexuale masculine, cu cele feminine, se poate ramane gravida.

| Meowly1 explică (pentru Violleta2022):

Pai am facut asta prin lengerie

| Marius22222222222 a răspuns (pentru Meowly1):

El ce parere are?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Meowly1):

Acum 17 minute | Meowly1 explică (pentru Jassmina):
Pai am facut asta prin lengerie

Mai sus ai spus ca purtai colanti, nu ca erai in lenjerie.
dar chiar si asa, te-a penetrat vaginal prin colanti si lenjerie?

| Meowly1 explică (pentru corbulalbrosu):

Chiar si daca m-a penetrat prin lengerie?

| orailibrail a răspuns:

Ffff
Cum sa ramai daca nu, ai facut sex?

| Meowly1 explică (pentru corbulalbrosu):

Nici daca m-a penetrat prin lengerie?