| Monnnny a întrebat:

Este normal ca in primele saptamani de sarcina sa apara greturi in fiecare dimineata?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
si o sarcina usoara sa ailove struck
da este normal.
asa am patit eu la prima nastere si ma ametit mama ca imi trece pana am nascutlaughing
la inceput de sarcina imi zicea ca asa e in prima luna, apoi a trecut cv vreme si o intreb:
Mama, da nu mai trec greturile/arsurile astea? ba da mama o sa treaca, dar pana ii creste parul, dupa o perioada iar o intreb, bre, cansd se termina cu arsurile asta ca nu pot manca nimic, ei mama, pana misca, si pe urma gata, a miscat si ingerasul, dar pauza, arsuri la greu, acum ce trebuie sa ii mai creasca sa nu mai am arsuri?, ei o sa aiba par mult, si tot asa m-a ametit pana am nascutlaughing acum are 24 de ani ingerasul meu si printesa 22.
O zi frumoasa sa ai si sa te bucuri din plin de aceasta perioada frumoasahappy

6 răspunsuri:
| Girlslovelife19 a răspuns:

Da este foarte normalhappy la fiecare femeie se manifesta altfel simptomele. Sper ca te-am ajutatwinking Iti urez nastere usoarapuppy dog eyes

| Monnnny explică (pentru Girlslovelife19):

Multumesc frumos, incepeam sa ma stresez. Ca erau prea dese varsaturile. Iti multumesc inca odata :*

| Anonimul674 a răspuns:

Da

| Monnnny explică (pentru caramela):

Iti multumesc frumos, m-am linistit. Incepeam deja sa-l stresez si pe iubitul meu laughing.
Sa-ti traiasca si sa fie fericiti amandoi :*
O zi frumoasa si tie!

| mona a răspuns:

Este foarte normal

| BlitzLikeXd a răspuns:

Este normal sa ai ameteli sau greata dela sarcina ta