| Roxxx_7427 a întrebat:

Buna:*:* Eu am 14 ani si unui baiat de 20 de ani ii place de mine si stiu ca tine la mine eu si el am mai avut o relatie inainte cu el dar nu a mers deoarece el credea ca nu este bine ca el sa fie la Arad la facultate si eu intr-un alt oras. Parintii mei sunt cam striciti si nu stiu daca vor accepta aceasta relatie. Ce sa fac sa fie de acord? Credeti ca poate functiona o relatie ca aceasta deoarece sunt si 6 ani diferenta intre noi 2

5 răspunsuri:
| fantomitzaaaaaaa a răspuns:

Intalniti-va la jumatea drumului de 3 ori pe saptamana si faceti sex nebun...laughing) o sa vezi cat o sa dureze relatia voastra;;;;

| Roxxx_7427 explică (pentru fantomitzaaaaaaa):

Am uitat sa mentionez ca el mereu la sfarsitul saptamanii vine inapoi in orasul unde sunt si eu si eu vreau raspunsuri serioase nu in batjocura

| nastydream10 a răspuns:

20 de ani e destul de disperat sau tu arati foarte bine big grin

| valentino52 a răspuns:

Nastydream 10 jur ca acelasi lucru vroiam sa il spun si eu laughing

| Roxxx_7427 explică (pentru nastydream10):

Eeee cine stiesmug