| Matache_Simona_1989 a întrebat:

eu am avut o relatie cu un baiat cand am inceput relatia el avea 18 ani iar eu 15, el e cam vagabontel asa, adica stia ca daca pleca la o petrecere era imposibil sa nu ii pice una in plasa, sa nu ii faca felul, nu m-a deranjat asta pentru ca nu intretineam relatii sexuale cu el. Insa in decembrie anul trecut, mi-am inceput viata sexuala cu el si am aflat ca inca nu am renuntat la vechile obiceiuri iar din Decembrie nu ne-am mai vazut deoarece m - am suparat. El m-a cautat mereu si mi-a zis sa ne vedem dar am refuzat, aseara mi-a trimis un mesaj si mi-a zis ca eu nu l am mai cautat de aproape un an si ca tot eu ma supar pe el si ii spun ca ma ia de proasta, i am lasat mesaj si i-am zis ca o sa vorbim despre situatia asta, ce sa ii spun?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Are doar 18 ani ce ai vrea casatorie? stiai de la inceput ca asa se va intampla banuiesc ca tia si spus asta prin glume, tu il iubesti, el poate a prins drag de tine,sunteti tineri,imaturi,traitiva viata, zici ca vine apocalipsa cand va vad numa realati,terminati o scoala, invatati o meserie, apoi vorbim de relatii nu acuma, acuma e disctractie, sex, baututra, chefurii, traieste viata acuma cat esti tanara

8 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Spune-i ce vrei sa ii spui laughing Adica, de ce i-ai spus asta, nu pentru ca ai vrea sa ii spui ceva? Nu te-ai asigurat de la bun inceput ca e doar al tau. I-ai lasat frau liber.

| LoveSleep a răspuns:

Ia niște prezervative cu tine.

| AliGab a răspuns:

Da,da,da...cel mai bun raspuns dat vreodata: "acuma e disctractie, sex, baututra, chefurii, traieste viata acuma cat esti tanara" cu unul care te inseala, care mai ia boli de la altele si ti le paseaza si tie..."traieste-ti viata"

| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Fara suparare, dar parerea mea este ca te foloseste. Nu esti decat una dintre cele picate in plasa lui, careia ii face felul.
E o mica posibilitate sa tina la tine, avand in vedere ca te cauta, dar nu cred ca te cauta pentru a te intreba de starea de sanatate.
Pa!

| cristi10grei a răspuns:

Te intreb ceva dar esti sincera? de unde sti tu ca te insela si ca facea? l-ai vazut ai dovezi sau prin auzite?

| Matache_Simona_1989 explică (pentru cristi10grei):

Pai la inceput eram mai mult prieteni si imi spune exact ce si cum facea...

| cristi10grei a răspuns (pentru Matache_Simona_1989):

Deci nai argumente nai dovezi palpabile... un sfat pe vitor de vrei sal ei in seama daca nu tot bine, nu mai crede tot ce spune sau ce auzi happy baga la cap si o sa intalegi bine

| Matache_Simona_1989 explică:

Am spus ca mi-am inceput viata sexuala la 15 ani cumva?!