| gina09 a întrebat:

Buna,eu impreuna cu cativa prieteni si iubitul meu am vrea sa mergem la un lac cu cortu.Eu imi doresc sa stau cu prietenul intr'o cabana credeti ca ar fi un loc romantic pentru primul act sexual dintre noi?

Răspuns Câştigător
| loOveeep a răspuns:

Daca esti pregatita e..ok..pana la urma nu e o varsta estimata pentru a face sexwinking, fiecare o face cand e pregatithappy, si da e romantic mai ales cu niste lumanari parfumate..petale de trandafirasi si putina sampaniee,, woOw ce frumoos. mi se face pielea de gainabatting eyelashes. bafta! si totul o sa fie de la sine.

10 răspunsuri:
| jaktim a răspuns:

Da va fi minunat

| Azµre a răspuns:

La 15 ani fii serioasă mai așteaptă până la 17-18 ani. Îți strici copilăria aiurea.

| Brâncuşi a răspuns:

Da este frumos,dar nu crezi ca este prea devreme,toate la timpul lor, de fapt daca tu vrei nu are cine sa te opreasca, zi mersi ca te lasa parinti, pe mine nu ma lasa nici pana la Bar... Apoi cu cortul, ai parinti bunii, nu ca ai mei Comunisti...

| Carnage a răspuns (pentru Brâncuşi):

Esti de-al meu laughing

| gina09 explică (pentru Brâncuşi):

Toate la timpul lor va veni vremea sa te lase si ai tai, stai linistita ca nici ai mei nu sunt asa buni dar cu o mica minciuna am reusit sa ii conving sa ma lase.

| Brâncuşi a răspuns (pentru gina09):

Ai avut noroc, succes, si ai grija ce faci pe acolo.

| LIviu3097 a răspuns (pentru Azµre):

Te consider inteleptul de pe TPU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteleslove struck Adica nu stiu...Asa ma gandeam si eu la un moment dat. Distractie placuta voi doi! tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Azµre):

Baai! Chiar asa! Eu nu m-am uitat la ce varsta ai! De acord cu Azµre.

| tudor2004 a răspuns:

Intra pe cucortu.ro si poti sa gasesti zone. sau poti sa adaugi tu locul in care ai fost. ca si eu as vrea sa ma duc