| Mirelaiustina a întrebat:

Buna. Eu si partenerul meu am facut sex neprotejat, iar actul s-a finalizat in interior.
Nimeni nu a planuit asta.
M am uitat pe Flo, ovulatia mea s-a terminat pe data de 1, iar actul s-a intamplat pe data de 3, deci la 2 zile.
Am fost si am cumparat un test de ovulatie de la farmacie, si au iesit 2 linii, insa una pronuntata, si una abia se vedea, ceea ce inseamna ca nu era cea mai fertila zi. Totusi, am 26 de ani.
Sunt sanse sa fiu insarcinata? Sau nu e atat de usor?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca sunt sanse de sarcina.
Dar asta vei afla abia peste 21 de zile, de la ultima parida de sex, cand vei putea sa faci testul de urina.

| LoveSleep a răspuns:

"Nimeni nu a planuit asta".
Nimeni, in afara de gagica-tu.

Nu e ca si cum faceti sex si la final aveti o surpriza:
P$a de capul ei ejaculeaza inauntru sau afara. Si va uitati si ziceti "ia uite ba, e inauntru azi".

| mihaib9010 a răspuns:

Calm Mirela. E totul ok