| Bogdan6666666 a întrebat:

Eu si prietena mea avem 16 ani. Ma lasa deja sa o ating pe sani, uneori chiar si mai jos... Cum as putea sa o conving sa iti dea jos sutienul... nu vreau neparat sex dar as vrea sa o conving sa isi dea macar jos sutienul si sa o vad dezbracata. Sau credeti ca e prea repede pentru asta la 16 ani?

14 răspunsuri:
| Bivolu69c a răspuns:

Ii spui ca daca ma lasi sa fac sex cu tine, iti dau si luna de pe cer si stele si orice pe lumea asta

| SakonSIUkon a răspuns:

Pai daca o vezi dezbracata loggic ca o sa iti vina de mai mult laughing))

| Densis a răspuns:

Aveti o relatie de lunga durata? Sau sunteti de abia la inceput.Nu o forta si nu o brusca.Incearca sa nu o presezi cu asta s-ar putea sa se inhibe sau sa se sperie.Isi poate schimba impresia despre tine. Poate gandi ca vrei doar "sex" de la ea si altceva nimic.Ia-o usor. fi tandru cu ea, fa-o sa te doreasca.

| Melinaaaa a răspuns:

Eu am inceputo la 16 ani si nu regret ca iubitul meu ma iubeste mult si eu la fel. Asa eram si eu usor usor l am lasat sa ma atinga pana cand ma excitam si eu foarte mult si de multe ori ii ziceam ca vreau si apoi nu mai vroiam imi era teama dar pana la urma a venit totul de la sine si m am culcat cu el si nu regret :* Tot ce trebuie sa faci e sa ii demonstrezi ca o iubesti si ca nu o sa o dezamagesti si sa ai mare grija sa nu iti dai drumul in ea.

| AnnePlatt a răspuns:

Buna! "Nu vreau neaparat sex", in aceasta propozitie NEAPARAT e subliniat. Odata ce o vezi dezbracata cu siguranta o sa vrei mai mult. Eu iti spun sa mai astepti o perioada de timp pana cand relatia dintre voi va fi mai...stransa.
Nu stiu de cat timp sunteti impreuna, dar daca ai spus ca te lasa s-o atingi UNEORI si mai jos, asteapta pana v-a avea incredere deplina in tine.

| Ionescu_Catalin_1992 a răspuns:

Fetelor va rog eu nu mai dati sfaturi la chestii de genul, pentru ca voi reflectati persoana voastra, poate prietena lui nu e ca oricare dintre voi care are vreo idee preconceputa, gen dupa 6 luni ma culc cu el si etc.Totul trebuie sa vina de la sine, nu dupa o foaie cu reguli, lucrul asta face o relatie interesanta si de durata, care e diferenta daca o face dupa 1 luna sau dupa 6, chiar daca o sa ii para rau in amandoua cazurile? Nu schimba nimic.Iar tu prietene fii mai increzator in tine, daca nici tu nu stii ce vrei de la ea, ea de unde sa stie?

| IuliiMD a răspuns:

Pai eu zic sa o alinti foarte mult sa ii vb frumos si sa incepi sa o atingi si incet incet sa incepi sa ii dai hainele jos dar foarte inceat!

| DNSK a răspuns:

Nu trebuie s-o convingi sa faca asta. Va veni de la sine daca ea isi va dori. Daca nu, ai rabdare. Nu face presiuni asupra ei

| Mariiuta a răspuns:

Mai asteapta, acorda-i timp!

| Rree a răspuns:

Daca te referi la ani cainesti, nu nu este devreme de loc! enjoy!

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

De reusit sa o convingi nu stiu daca vei reusi, insa poti incerca asa: faceti un peeting lent sarut-o tandru, mangaie-i pielea imbratiseaz-o, umpleo de sarutari pana simti ca o ia valul, apoi usor ii ridici bluza apoi iar o mangai pe piele, o saruti usor pe sani, apoi incet incetii dai jos sutienul, ii mangai sanii, ii saruti sfarcurile si daca vezi ca totul e inregula veti avea parte de un sex nemaipomenit.

| floricica1995 a răspuns:

Dar de ce nu il desfaci tu? restul vine de la sine...

| altrix a răspuns:

Fao sa aiba incredere in tine tongue
Si nu ii spulbera increderea repede.
Daca nu te lasa pe tine, pot sa incerc eu?big grin ( jokein' jokin' )

| Bogdan6666666 explică (pentru Densis):

Suntem de aproape 8 luni impreuna. nu e foarte mult dar nici putin. ma lasa uneori sa o ating la vagin dar nu intotdeauna pentru ca ii este teama. cum as putea sa ii arat ca nu are de ce sa ii fie frica? si stie ca nu sunt cu ea doar pentru sex. avem o relatie foarte ok