| Japonitzaa a întrebat:

Buna,Eu sunt jpn si am 13 ani si vreau sa ma combin cu un baiat de 18 ani, l-am cunoscut de la verisoara mea si e foarte dragut e skater si u stiu cum sa vorbesc ccu esl si ce sa ii spun, daca m-ati putea ajjuta cu niste cuvinte sa ii vorbesc sau ce sa il intreb:X:X:X:*:*:*Multumesc!

Răspuns Câştigător
| KamyKaze666 a răspuns:

Hai in pana mea sa fim seriosi diferenta intre voi e de 5 ani si oricat de dragut ar fi ce crezi ca ar vedea la o fata de 13 ani? nu poate discuta cu tine deschis cum vorbeste cu o fata apropiata de varsta lui
El e major iar tu nici buletin nu ai
1 la mana relati sexuale nu poate intretine cu tine pentru ca ar fi pedofil si nu cred ca e asa usor sa ai pe creier la 25 de ani "Ma cand aveam 18 ani am intretiunut relati sexuale cu o fata de 13 ani" deci factoru' asta nu te ajuta cu sexul
2 la mana de ce crezi ca ar spune "da" ai 13 ani fara suparare nu prea are ce vedea la tine daca avea 15 ani as fi crezut dar asa e foarte mare e o diferenta de 5 ani nu de 1-2-3 ani
Imi pare rau daca ti-am taiat pamantul de sub picioare dar asta e adevarul si daca tot vrei sa iti incerci norocul asteaptate la o POSIBILA refuzare
3 la mana ti-a dat vreun semn ca vrea sa fi iubita lui?
P.S: Succes vei avea nevoie

7 răspunsuri:
| IMS a răspuns:

Du`te si spune-i ca te duci sa te sinucizi. Doar atunci iti va da atentierolling on the floor))))

| MaxEnergyzed a răspuns:

Mai,depinde daca esti 'dotata' se va uita la tine happy

| FireOnWater a răspuns:

Daca vei vorbi la fel cum scrii sigur va vrea sa se sinucida laughing

| UnVis a răspuns (pentru KamyKaze666):

KamyKaze666 are dreptate

| Qudrimensional_Anna_1997 a răspuns:

Bai.Numai radeti de ea.Deci uitee..Nu vreau sa ma intelegi gresit dar ar trebui sa te uiti la baieti de varsta ta sau sa o lasi pentru 14+. Gandeste-te mai bine totusi. Poate doar e o mica pasiune nu o iubire cu adevarat.Tu ce zici?

| Japonitzaa explică (pentru IMS):

Mi-o placea mie de el dar nu meritaaalaughing)))))))

| KamyKaze666 a răspuns (pentru Japonitzaa):

WoW ce ne-am schimbat raspunsurile nu-l mai iubesti asa tare ti-ai dat seama de adevar?