| LordCristobal a întrebat:

Buna fetelor!
Sa zicem ca mergeti cu un baiat la terasa si acesta spune ca nu si-a facut o iubita deoarece se considera,, prea frumos pentru fetele din Romania" si ca voi sunteti,, printesa razboinica menita sa il dezvirgineze".))))))
Ce reactie o sa aveti la asemenea afirmatii?

Răspuns Câştigător
| printesarazboinica69420 a răspuns:

Sunt convinsa ca el este alesul, mergi inainte cu apropourile lui si totul va fi bine. He's-a keeper

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Tu fiind una din "fetele din Romania", nu ești de nasul lui așa că dă-i "papucii"

| LordCristobal explică (pentru sierra1):

Nu sunt fata

| sierra1 a răspuns (pentru LordCristobal):

Atunci cred că ar trebui să refaci scenariul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că tipul e un idiot plin de aere. happy