| RalucaAlex2398 a întrebat:

Buna,fetelor! Vi s a intamplat vreodata ca pe-o perioada mai lunga de timp sa nu va placa un baiat? ( de obicei mereu ne place un baiat )... dupa ce m am desparti de prietenul meu '(acum 1 an ) nu mi a mai placut de nimeni.mi am pierdut si increderea in mine. Avand in vedere ca am unele in probleme privind inaltimea, (1.77) gasesc mai greu baiatul potrivit si sunt foarte pretentioasa. sad Un sfat mi ar fi de mare ajutor!

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti inaltă si frumoasa, esti blondă sau brunetă?

| RalucaAlex2398 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Satena laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru RalucaAlex2398):

De unde esti? Si bineinteles, ce varsta ai.

| RalucaAlex2398 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Focsani ( VRancea), 17 laughing

| Pain4Souls a răspuns:

Ha lesbyyyy

| RalucaAlex2398 explică (pentru Pain4Souls):

Stai calm, nu-mi plac fetele!

| RAY a răspuns:

Daca tu crezi ca meriti sa fi pretențioasa fi in continuare asa cum esti