| noidoi24 a întrebat:

Buna!
fostul iubit se baga iar in seama cu mine nu cred ca vrea sa ne impacam cred ca vrea sa ma puna la incercare in timpul orelor sta secunde in sir si se uita la mine,imi zambeste,imi cere pixul, servetele, cipusrilaughing
oare mai simte ceva pentru mine sau ce vrea sa insemne asta
Funda

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Acestea sunt semnele unei iubiri adevarate. Mai asteapta pana se va hatara el sa si vorbeasca.

7 răspunsuri:
| Nim3niAltul a răspuns:

Buna,mai spumpete si eu m`am confruntat cu problema asta cu o fata... dar ea dorea teme, si altele. eu zic ca ori vrea sa se foloseasca de tine, ori chiar te iubeste, pune-l la incercare si vezi ce ii poate pielea, succes!:*

| MisterSecret_1898 a răspuns:

Înseamnă că vrea să te deruteze și, se pare că reușește.Nu îi mai acorda atât de multă atenție și se va da el de gol, într-un final. happy

| Denisa20000 a răspuns:

Buna...Eu cred ca mai simte ceva pentru tine happy

| spioanele3 a răspuns:

Buna, eu cred ca doar vrea sa vada daca mai tii tu la el. a ramas fara admiratoare.

| noidoi24 explică (pentru Nim3niAltul):

Nu stiu ce sa spun si cum sa-l pun la incercare

| ZeUs27 a răspuns:

Ai grija poate vrea doar sa se foloseasca de tine, el crede ca inca il mai iubesti si vrea sa se foloseasca de tine. Dupa cum ai spus si tu iti cere pixuri, mancarea, pentru teme.

| noidoi24 explică (pentru neutrino):

Dar,da nu mai sunt cu el de 1 an ce poate sa mai simta pentru mine
recunosc si eu ina il iubesc nu pot sa-l uit chiar daca sunt cu alti baieti nu-l pot uita pe el
ce crezi ma mai iubeste?:*