| andraandra24 a întrebat:

fostul meu iubit se cam da iar la mine e in aceiasi clasa cu mine dar nu stiu oare mai simte ceva pentru mine sau vrea sa ma puna la incercare am suferit mult dupa ce ne.am despartit va rog ajutati.ma FUNDA

Răspuns Câştigător
| lo a răspuns:

Te pune sau nu la incercare nu ii mai da atentie, ramai cat se poate de indiferenta la orice iti face.gandeste-te cat ai suferit, vrei sa suferi iar, daca pui la suflet toate gesturile lui.Ce mai conteaza de ce se comporta asa, trebuie sa mergi inainte si sa uiti de el pentru ca ti-a dovedit o data cat merita lacrimile tale.Fi fericita!

5 răspunsuri:
| stef112 a răspuns:

Fii tare, gandeste-te ca daca te-a lasat nu mai trebuie sa te impaci cu el a doua oara... fii indiferenta.el vrea sa te puna la incercare sa vada daca uh inca il mai placi si de asta se mai da inca pe langa tine

| MasterOfDisaster a răspuns:

Cu ce sa te ajutam? Nu ai pus nici o intrebare.
Daca vrei sa iti spunem ce simte pentru tine: tu trebuie sa aflii. Tu ai fost iubita lui, deci tu il cunosti. Noi, cei din spatele ecranului nu putem ghici sentimentele lui. Studiaza-l, vezi cum se poarta, raspunde-i si tu la apropo-uri si vezi cum reactioneaza. Incearca, ca nu pierzi nimic.

| neutrino a răspuns:

Fostul tau prieten stie ca tu nu ai pic de mandrie feminina si isi bate joc de tine asa cum doreste el. In lipsa de alta jucarie, mai apeleaza si la tine.

| andraandra24 explică (pentru lo):

As vrea sa fiu fericita dar nu ma lasa tot vine dupa mine si imi aduc aminte de clipele frumoase petrecute cu el si ma doare foarte tare pentru ca lamiubit foarte mult poate ca mai tine la mine dar nu prea cred am suferit destul

| lo a răspuns (pentru andraandra24):

Mersi pentru funda!

Incearca sa nu mai iti mananci encefalul cu toate prostiile lui, vine dupa tine'? da-i cu praf de mers..Nu te mai gandi daca tine daca te iubeste, daca, daca...Da ramai cu momentele placute din acea relatie, mergi pe principiul:a fost frumos cat a durat.Si gata, punct! Nu te mai amagi singura ca vei suferii si mai mult.Te inteleg ca ti-e greu dar lupta pentru tine.