| anonim_4396 a întrebat:

FUNDITA! Ne-am certat ca l-am acuzat ca m-a inselat cu X.("prietena" comuna) El tot nu, nu, ca se jura ca n-a avut nimic cu nimeni si ca nu m-a inselat niciodata. si i-am spus sa nu mai vorbeasca cu ea, iar el din orgoliu nu o indeparteaza de tot chiar are ceva de impartit cu ea?

16 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Da' cine ești tu în fond și la urma urmei ca să-i pui tu ordine în lucrurile lui private (conturi de FB, mail etc.)?!?
Fii fericită că nu te-a lăsat cu ochii-n soare în secunda 2!
Pfuai, ce v-a tâmpit fațabucii ăsta, frate...

| MidnightR a răspuns (pentru mihai69):

Nu vere, acum nu mai e ca l-a prins cu ruj pe camasa, ca mirosea a alt parfum sau ca nu raspunde la telefon si ajunge noaptea tarziu.Nu i-a raspuns pe facebook sau are o fata in list de prieten, e clar, o inseala.

| neutrino a răspuns:

Catelul cu parul cret are dreptate.

| StephanieS a răspuns (pentru neutrino):

Adica?

| MidnightR a răspuns (pentru StephanieS):

De cand e nevoit sa iti demonstreze tie ceva? Pe bune acum, e cea mai mare tampenie asta "Daca ma iubesti, demonstreaza-mi".Nu-ti convine ceva, pa si la revedere.Dar nu te-apuci sa conditionezi pe cineva.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand acuzi pe cineva trebuie sa ai argumente. Fara acestea ceea ce zici nu are valore.Cand tu afirmi ca iubitul tau te-a inselat, poti dovedi concret asta? Probabil a intervenit gelozia in cazul tau si un simplu "salut" l-ai interpretat cam asa "imi place de tine".
Nu trebuie sa ii impui nimic "nu mai vorbi cu x, nu fa aia, sterge-o pe x etc"; lasa-l pe el sa ia deciziile acestea, din proprie initiativa!

| rousz a răspuns:

Eee da si el era destept sa recunoascawinking intai iti trebuiesc dovezi ca sa afirmi lucrul asta, si doi analizeaza mai atent ori chiar nu are nimic de impartit cu x sau te inseala ...chestia este ca nu cred ca iti va recunoaste daca e asawinking

| Sfatosul2012 a răspuns:

Pai ai ceva dovezi? Cred ca ar trebui sa ti schimbi optica. Ma refer ofera-i lui incredere totala si cand ai dovezi solide acuza l. Cred ca vei continua asa se va indeparta de tine. Daca nu esti sigura de relatie lasa l.

| IMPLICAT a răspuns:

Si daca ii dadea block erai multumita? Tipic prezentului.

| MidnightR a răspuns (pentru IMPLICAT):

Iti dai seama ce scandal era daca iesea cu o fata, sa zicem in interes de serviciu sau doar ca amici?

| IMPLICAT a răspuns (pentru MidnightR):

Cred ca scotea AK47-le din dulap.

| StephanieS a răspuns:

Corect! laughing

| RebeleGirl a răspuns:

De parca daca ii da block pe facebook nu se pot intalni sau nu pot vorbi prin alte metode. daca tu crezi ca te inseala iar el neaga asta... ceva nu e bine.ori esti tu prea geloasa si iti faci filme ori minte el! Conteaza si ce fel de relatie aveti. daca el e sigur ca nu a facut...pai ar trebui sa lucrezi putin la incredere! e prima data cand se intampla asta? Sau a mai facut?

| StephanieS a răspuns (pentru RebeleGirl):

Nu ne-am certat niciodata pana acum.