| AdeAde10 a întrebat:

Heeelphappy
Este la mine in liceu, un tip foarte dragut. I-a spus prietenei mele cele mai bune ca ma place.Si am inceput sa il plac si eu; este primul baiat de care incepe sa imi placa, de cand m-am despartit de "marea mea dragoste"(asa credeam).
Singura problema, e ca e mai mic decat mine cu un an, si nu stiu ce sa fac, sa ii acord o sansa sau sa il evit? HELP!

Răspuns Câştigător
| GrosuPatrisia a răspuns:

Nu ai nimic de pierdut! Numai nu te implica prea tare ca s-ar putea sa suferi. Ia-o in cetisor vezi ce ganduri are si...winking

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Din moment ce il placi, de ce sa-l eviti?
Da-i o sansa si inainteaza cate un pas mic de fiecare data, graba nu are rost.
Mult noroc!

| glontz a răspuns:

Acordai o sansa

| AdeAde10 explică:

Si eu ma gandeam sa ii acord o sansa.Doar ca am mai intrebat cateva persoane care imi spuneau ca : e mai mic ca tine, nu gandeste inca limpede, etc. thinking

greece12
| greece12 a răspuns (pentru AdeAde10):

Si ce te costa sa vezi tu singura cum gandeste? Incearca!

| AdeAde10 explică (pentru greece12):

Bun, mersi de sfaturi!big grin

greece12
| greece12 a răspuns (pentru AdeAde10):

Bun,atunci,curaj si mult noroc!