| MaDeclarFan a întrebat:

Buna :*! Hei, baieti, am o intrebare pentru voi:ce inseamna cand un baiat tachineaza o fata? Adica a spus odata ca e prietena lui (desi nu era adevarat, a vrut sa-i ia apararea intr-o cearta) dar o tot intreaba daca e cu unu (prietenul lor comun) si ea ii tot spune ca nu are prieten

Răspuns Câştigător
| EnmaAi99 a răspuns:

Nu sunt baiat dar stiu exact ce inseamna pentru ca si mie mi se intampla la fel...cand face asta inseamna ca o place dar nu vrea sa ii spuna si face mii de chestii...si ca vrea sa ii atraga atentia asa fac baietii aproape mereu desigur unii dintre eibig grin
sper ca te-am ajutat
Sarbatori Fericite

5 răspunsuri:
| MaDeclarFan explică:

Am uitat sa mentionez ca o trimite in bratele altor baieti

| MaDeclarFan explică (pentru EnmaAi99):

Pai si cum sa-l fac sa inteleaga ca nu se potriveste cu ea (noi doi nu suntem prieteni foarte apropiati), pentru ca el si fata aia mereu s-au inghiontit, dar parca in ultimul timp au inceput sa se suporte thinking

| EnmaAi99 a răspuns:

Deci...vrei sa il faci sa inteleaga ca nu se potrivesc numai ca tu nu te prea intelegi cu el?

| MaDeclarFan explică (pentru EnmaAi99):

Da

| EnmaAi99 a răspuns:

Pai.poti ruga pe cineva care se intelege foarte bine cu el sa ii spuna ca nu se potrivesc si sa o lase in pace... daca nu merge poti sa ma mai intrebi