| Ofiintă a întrebat:

Buna

Imi place de un baiat de foarte mult timp, este cu 4 ani mai mare decat mine.
Nu pot sa-l uit, mai ales ca stam in acelasi oras si ne intalnim cam des.

Ieri a venit la mine cu inca 5 baieti pentru ca l-a invitat taicameo, am stat in camera numai eu cu baietii care mai glumeau intre ei si cand au plecat un baiat dintre cei 6 m-a intrebat ceva(legat de o farsa facuta de mine)si m-a sarutat pe obraz dupa care si el m-a sarutat love struck baiatul respectiv de care imi place atat de mult.
Nu stiu ce sa cred, mie imi place atat de mult de el love struck incat pot visa cu ochii deschisi.
Dupa parerea voastra ce credeti ca a insemnat asta?
Sincer nu cred ca ma place dar gestul lui love struck mi-a cam facut furori.
Deci intrebarea ar fi, cum aflu daca ma place?

Răspuns Câştigător
| Liviucu a răspuns:

Ai de ales intre doua simple variante: il lasi pe el sa faca primul pas pentru ca poate e prea devreme sa o faca el si mai ai de asteptat, si cealalta... iti iei tu inima in dinti si te sfatuiesti cu cea mai buna prietena a ta sa puneti ceva la cale. Mereu avand pe cineva alaturi vei prinde mai mult curaj, mai ales la varste fragede. Stiu ce spun.
Succes!

5 răspunsuri:
| allllle a răspuns:

Cel mai bine spune-i ce simti cu adevarat. stiu este greu dar este cel mai bine.

| Ofiintă explică (pentru allllle):

Nu pot s-o fac pentru ca ma tem ca ma voi face de ras!
Cine stie ce parere are ala despre mine, adica poate ma vede doar ca pe un copil (15 ani) nu se gandeste serios la mine si de aceea vreau sa stiu, sa aflu ce crede despre mine si dupa mai vedem.

| Rollwo a răspuns (pentru Ofiintă):

Daca chiar il placi, iti zic eu ca o sa poti! Ce castigi daca ti asta in tine? Iti zic eu ca poti sa o faci, fii tarewinking

| allllle a răspuns:

Gandeste-te ca asa iti va fi mai usor si vei sti sigur ceea ce crede despre tine... fi tare si mult noroc

| Ofiintă explică:

?