| anonim_4396 a întrebat:

in vara trecuta am intalnit un baiat de care sunt indragostita de el! cum il pot cuceri si cum pot afla ca ma place? prietena mea spunea ca el ma place dar nu cred ca e adevarat! dau funda!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te îndrăgostești de un băiat cu care nu ai scos o vorbă, nu ai avut o întâlnire, etc!
Prietena ta ce este, curier de cuvinte?
Pa, pa.

9 răspunsuri:
| Cristiann25 a răspuns:

Din avatarul tau esti cam prea mica pentru asa ceva! Invita-l undeva in oras sa va plimbati.Succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Legiuitoarea):

Salut! deci suntem prieteni si cred ca mi-a zis asta doar ca sa fiu mai in largul meu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Cristiann25):

Mersi fain! apropo toti prietenii mei au o relatie in afara de noi! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta e sora mea din poza!

| mimiwewem a răspuns:

Se uită la tine, îți zâmbește.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru mimiwewem):

Mersi fain!

| mimiwewem a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu multă plăcere.
E frumușică sora ta, să-ți trăiască.

| Cristiann25 a răspuns:

Nu trebuie sa te iei dupa ce zic prietenii.
O sa poti afla daca te place din gesturile lui sau daca il intrebi.
Daca nu ai vorbit niciodata cu el nu are rost sa te mai gandesti la asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru mimiwewem):

Multumesc! si tu!