| frimiturel a întrebat:

Buna lume, este anormal sa-mi placa sa ling fundul(anusul) prietenei mele? Evident dupa ce se spala. Ca vorbeam cu niste prieteni si m-au pus pe ganduri.

12 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu, atât timp cât o faceți în intimitate și nu te lauzi cu asta. Și evident, dacă e liber consimțit.

| corbulalbrosu a răspuns:

Fanteziile sexuale nu se comenteaza.

| minrest a răspuns:

Notiune asta ''anormal'' e neclara, interpretabila si din cauza asta nu poate fi folosita in rationamente. Cert e ca nu faci rau nimanui prin practica pe care ai mentionat-o. Dar iti recomand sa fi mai discret.

Răspuns utilizator avertizat
| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Ce faceti voi doi e bine sa ramane doar intre voi, nu trebuie sa te lauzi

| evelinna01 a răspuns:

Nu trebuia sa discuti asta cu ei, nu ii priveste. Acum pot sa rada si de ea dar mai mult de tine si sa spuna ca o pupi in ***, la propriu chiar. Ce se intampla intre tine si prietena ta e doar intre voi doi si atat.

| OldSoul a răspuns:

Atat timp cat tie iti face placere ce mai conteaza...
Plus ca ceea ce faceti voi in pat ar trebui sa ramana in pat, nu sa fie un subiect de discuta intre prieteni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In dragoste si in razboi, totul e permis.

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Din pacate si din fericire, depinde de care parte a dragostei sau a razboiului te afli...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru KodrutZ):

Daca as sta pe margine si as privi viata, ar fi ca si cand mi-ar trai-o altcineva.Asadar,prefer sa ma arunc in lupta, chiar de-ar fi sa ma zvarcolesc de neliniste, decat sa traiesc in letargia plictiselii.

| ClanuTractoR a răspuns:

Nu este ceva anormal dacă o faceți în intimitate.Și nu înțeleg de ce discuți cu prietenii lucrurile astea!

| Justotto a răspuns:

Am o amica cu care fac orice, imi place sa-i ling vabiuta si tot ce facem stim doar noi doi nu mai stie nimeni, nu mai povesti chestia asta si cu alti prieteni deoarece nu este normal sa stie ce faci tu happy