| fetitzabunasinebuna a întrebat:

Buna lumee! Am si eu nevoie de ajutor puppy dog eyes Iubitul meu imi spune ca. numai el imi spune cuvinte frumoase, si eu nu. Problema e ca nu stiu, adica nu am inspiratie ca sa zic asa. stiu ar trebui sa`mi las sufletul sa ma ghideze, daa. dar sufletul meu nu vrea sa coopereze [ vorba vine ], deci, se poate sa-mi dati cateva idei dau funda promit si vot, numai ajutati`ma puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| Melissaaa a răspuns:

Ar trebui sa ii spui ce simti... Fraze siropoase: ca il iubesti si nu ai vrea sa va despartiti sau mai putin siropoase ca te-ai atasat de el mult si ca desi nu esti asa de romantica il iubesti...

| fetitzabunasinebuna explică (pentru Melissaaa):

Sunt destul de romantica, dar el le are, si`mi spune cuvinte foarte frumoasee, si vreau sa-l depasesc. mersi pentru sfat! :*

| Azµre a răspuns:

Nu trebuie să îi faci pe plac, nu cred că au băieții vreo problemă cu asta... cel puțin eu nu am, nu am pretenția asta de la partenera mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am mai auzit-o pe asta, in general baietii nu prea dau importanta la alinturi, ba chiar ii irita.
In cazul lui, poate simte ca nu primeste ceea ce da la schimb, sau ca esti rece.
Nu iti putema da noi sabloane, ar suna false. Foloseste alinturi neutre, sweetheart, dear sau vreo porecla mai draguta din numele lui daca nu cumva il deranjeaza. Alta idee ar fi sa il asociezi cu un personaj preferat lui ce simti ca se potriveste.
Nu trebuie sa te apuci sa ii scrii poezii, sa creezi vorba de duh.
Ii spui ce simti pe moment, faci un compliment, remarci dragute (dintr-un film de dragoste ce il urmariti impreuna, de exemplu).
Succes!

| fetitzabunasinebuna explică (pentru anonim_4396):

Multumescccc puppy dog eyes!