| Rule a întrebat:

M-am transferat 2 ani in urma intr-un nou liceu.Acolo am inceput sa ma intilnesc cu o colega de clasa. avem un an jumate impreuna.ma iubeste,o iubesc.E genul de fata care vorbeste foarte mult si urite cind ne certam,iar eu intotdeauna umblu dupa ea si cer impacare. Ultimul timp, sta mereu suparata, ne certam des, face ce-i interzic, ma ignora.Cinstit,m-am saturat,dar as vrea sa pastrez relatia,ce mi-ati sugera sa fac,cum sa ma comport? de fiecare data zice ca nu vrea sa ne impacam,ca eu fac primul pas,si roaga sa o las in pace,iar cind ne impacam, e asa de fericita. Mentionez ca in fiecare zi sintem impreuna la scoala, si acolo ma ignora, si ma injura in fata la lume, si nu ma apropii la scoala cind sintem certati

Răspuns Câştigător
| Alin1009 a răspuns:

Las-o asa, fii indiferent si rece, fa-ti lipsita prezenta din viata ei. Daca te iubeste si tine la tine iti va da un semn, daca nu, asta e, nu a fost sa fie.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sa intelegem ca ea te iubeste, dupa spusele tale, injurandu-te zilnic? In asemenea conditii este pacat sa renunti la ea, o asemenea fata si o asemenea iubire greu vei mai gasi.

| Rule explică (pentru neutrino):

Stiu ce zic, ma iubeste.ma injura cind o scot din sarite.tu zi cum eu sa ma comport

| XxTerrorxX2 a răspuns:

Dupa spusele tale, doar tu lasi de la tine. Ia las-o omule când se mai supara degeaba in pace, si daca va veni ea la tine este cine crezi ca este, iar daca nu isi bate joc si nu te merită.

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca iti convine postura de catelus care face sluj si se bucura cand stapana il "scarpina" in crestet continua sa fii batjocura ei. Chiar crezi ca te iubeste? Hai sa fim seriosi, isi bate joc de tine deoarece ti-a prins slabiciunea si este convinsa ca orice ar face ai accepta fara sa cracnesti doar sa primesti un zambet ce mai degraba este un ranjet de dispret.Halal barbat de baiat laughing